До кінця літа вулиця Бучми буде відремонтована за «євростандартом»

Цього тижня на вулиці Бучми розпочався комплексний ремонт дороги, який триватиме до кінця літа.

Як повідомляє Вінницька міська рада, роботи триватимуть на відрізку від вулиці Привокзальної до кінцевої зупинки громадського транспорту (межі міста).


Зокрема тут планується асфальтування 18 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, 2,7 тисяч квадратних метрів прилеглих до дороги перехресть та майже 6 тисяч квадратних метрів тротуарів, встановлення 5,7 тисяч метрів бордюрів.

Окрім того, на вулиці буде облаштовано шість нових зупинок із тактильною плиткою та «кишенями» для громадського транспорту.


По вулиці облаштують нову мережу освітлення, для чого встановлять 58 опор. Окрім того, кабельні лінії будуть «заховані» від негоди.

  • Всі кабелі забираємо в землю, – каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов, який сьогодні приїхав на цю ділянку для інспектування. Вже зараз можна побачити це на прикладі вулиці Порика, проспекту Космонавтів. Це європейський стандарт, і будь-які погодні умови не будуть створювати незручності для мешканців по електрозабезпеченню, коли МЕМ спеціально відключає електрику, щоб не було якихось замикань чи обривів.

Завершальним етапом капітального ремонту вулиці буде встановлення 52-х нових дорожніх знаків та пішохідного переходу з «підсвіткою» в районі 20-ї школи.

Вартість капітального ремонту – 15, 7 мільйонів гривень. Як розповів Сергій Моргунов, на капітальний та поточний ремонт доріг та тротуарів, а також на асфальтування вулиць приватного сектору в міському бюджеті передбачено 180 мільйонів гривень.

  • В цьому році ще заплановано завершити ділянку Немирівського шосе до межі міста, вулицю Московську та Пирогова (від площі Гагаріна до Дачної). У мікрорайонах приватної забудови на умовах співфінансування з мешканцями буде заасфальтовано ділянки 36 вулиць. ​

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору