До Дня вишиванки у Вінниці погасять унікальним штемпелем конверт

18 травня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї із нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки відбудеться спецпогашення тематичного конверта та відкриття виставки вишиванок.

Як розповіли у Вінницькій дирекції «Укрпошти», котра і виготовила художній немаркований конверт, він стане справжньою знахідкою для філателістів, які зможуть придбати унікальну річ до своїх колекцій.

До свята буде виготовлено штемпель спеціального погашення із написом «Всесвітній День вишиванки», який діятиме протягом доби. Загальна кількість конвертів, які розповсюдять по Вінниці та поштовими відділеннями міста зокрема – дві тисячі екземплярів.

Потім штемпель буде відправлено на 50-те відділення зв’язку у кіоск «Філателія», де усі бажаючі зможуть придбати святкові конверти та марки із цим штемпелем (відповідно до тарифів відділення).

Цього року Всесвітній День вишиванки, який відзначається в третій четвер травня, співпав із міжнародним днем музеїв. Офіційне відкриття виставки та презентація художнього конверта розпочнеться об 11:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (вулиця Соборна, 19). Подібні заходи відбудуться по всій Україні.

Нагадаємо також, цього дня у краєзнавчому музеї відкриється унікальна виставка зброї.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору