Шведінг-3: до Дня міста у Вінниці відбудеться третій фестиваль кіноремейків

Вже у вересні креативні вінничани можуть зняти власний ремейк на будь-який фільм та позмагатися за грошову винагороду і можливість стати учасниками XI ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно. 

Офіційний старт третього вінницького шведінгу відбудеться 30 серпня о 16:00 у центрі “УНІВЕР” (Соборна, 91). Там учасникам необхідно буде зареєструвати свою команду та ознайомитися із правилами конкурсу.

Вже четвертого вересня до 18:00 готову роботу потрібно буде представити організаторам заходу.  Для цього необхідно занести фільм у молодіжний центр “Універ”.

В “Інтершику” роздали вінницькі “Оскари” за кращі студентські кіноремейки

Фінальний показ кіноремейків відбудеться 5 вересня о 18:00 у “Люди Fusion Place” (ТЦ “Мегамолл”, 3-й поверх).

Два “Оскари” за “Титанік” та дівчина, яка виявилась хлопчиком: у Вінниці відбувся другий шведінг-фест. ВІДЕО

Умови участі у шведингу досить прості: необхідно лише мати камеру (фотоапарат з відеозйомкою або телефон) і програму для монтажу. Але головне – зняти ремейк на фільм, використовуючи все, що завгодно.

Як розповів Vежі організатор конкурсу Олександр Якімцев, тема третього шведінгу буде приурочена до святкування Дня міста. Нагадаємо, що цьогоріч це свято відбудеться 9 вересня.

  • Буде три умови, які пов’язані з Вінницею. По-перше, є обов’язкова фраза, яку потірбно використати у фільмі: “Всі дороги ведуть у Вінницю”. По-друге, потрібно буде відзняти якусь частину відеоремейку на фоні історичного місця чи будівлі. Остання умова – просто сказати “З днем народження, Вінниця!”

Тривалість відеороликів – до 8 хвилин. На фінальному показі у “Люди Fusion Place” традиційними вінницькими “Оскарами” нагородять переможців у декількох номінаціях:  кращі чоловіча та жіноча ролі, кращий звуковий супровід, кращий реквізит, найкраща режисерська роль та постановка, а також приз глядацьких симпатій.

Команда, яка здобуде перемогу, отримає також 3000 гривень. А найкращий ремейк (разом з переможцями першого та другу шведінгу) буде показано на ВІННИЦіЯнському фестивалі, щоб позмагатися за головний приз – “золотого летючого слона”.

За “летючими слонами” з Антарктиди: на ВІННИЦіЯнському кінофестивалі вперше представлять всі континенти

Попередня реєстрація на третій шведінг за телефоном: 063 299 06 12 (Олександр), 093 229 44 47 (Анна).

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору