До 2020-го у Вінниці планують створити додатково 10 тисяч робочих місць

Восени у Вінниці має запрацювати українсько-американське підприємство «Електричні системи» на якому вінничани виготовлятимуть автомобільні джгути. Нове виробництво уже до кінця року забезпечить містян 750 робочими місцями та зарплатою не менше 6 500 гривень.

Про співпрацю міської ради та державного підприємства «Електричні системи» говорили сьогодні, 7 вересня, на черговому засіданні міськвиконкому.

  • До кінця року мають працевлаштувати 750 осіб, ввести в експлуатацію будівлю і розпочати виробництво, – каже директор департаменту економіки і інвестицій міськради Віталій Погосян. – Взагалі там буде 2500 робочих місць.

Компанія DELPHI шукає вінничан, які робитимуть деталі для “мерседесів”

За словами пана Погосяна, підприємство інвестує близько 80 мільйонів гривень в реконструкцію будівлі на території ДП «45 Експериментальний механічний завод» і планує  там виготовляти не менше 300 тисяч одиниць готової продукції.

  • Якщо порахувати, наприклад, середній рівень заробітної плати по місту – це 6500 гривень у місяць, які помножити на 2500 працівників, які помножити на 12 місяців і на 22% – це єдиний соціальний внесок, то ми отримуємо 42 900 000 гривень податків в місто Вінниця від найманих працівників.

У Вінниці восени запрацює підприємство, що виготовлятиме комплектуючі до “Мерседесів”

Раніше в облдержадміністрації анонсували запуск роботи підприємства в місті з 10 вересня, однак у міськраді цю дату не підтвердили.

Взагалі, як повідомив чиновник Vежі, до 2020 року у Вінниці планують створити додаткових 10 000 нових робочих місць за рахунок двох індустріальних парків і в тому числі – підприємства «Електричні системи».

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору