До Дня Незалежності у Вінниці відремонтують перехрестя вулиць Келецька та Данила Галицького

Всього ремонт обійдеться департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради у 716 000 гривень.

Вчора, 9-го серпня, Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради підписав договір з вінницьким приватним підприємством «Велес+» на проведення робіт з капітального ремонту перехрестя вулиць Келецька та Данила Галицького.

Спочатку максимальна вартість робіт була вказана 802 428 гривень, проте «Велес+» запропонували зробити весь об’єм робіт за 716 000 гривень. Відповідна інформація опублікована на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно тендерної документації, до 24 серпня підприємство-підрядник має відремонтувати проїжджу частину дороги та тротуари, а також відновити зелені зони, де буде висаджено 20 саджанців кущів. Окрім цього, на території має з’явитися декоративний турнікет довжиною 40 метрів.

Також буде змінено світлофор, який працюватиме для водіїв автівок, пішоходів та велосипедистів. На території з’явиться кнопка «для переходу натисніть кнопку. Відповідно, після ремонту зміниться організація дорожнього руху. Окрім цього, світлофор буде оснащений мелодійними звуковими сигналами.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору