× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться третя сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови

У Вінниці створять спеціальні пункти здачі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступників у магістратуру. Основна сесія відбулася ще на початку липня, але ті хто її пропустив – матиме змогу скласти іспит в листопаді цього року.

Як повідомляється на сайті міністерства освіти і науки України,  для вступників у магістратуру, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді організують спеціальну третю сесію. Реєстрація на цю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах, зокрема й у Вінниці.

Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити. Важливо, що перед цим обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу 2019 року тільки на контракт.

У повідомленні зазначають, що, на відміну від основної та додаткової сесій, третя сесія буде платною. Передбачається, що вартість буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.

МОН нагадує, що єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру спеціальностей галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Основна сесія ЄВІ відбулася 2 липня 2019 року, в ній взяли участь понад 55 тис вступників.

Головне фото: tavriya.ks.ua

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору