× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Для вінницького СБУ збудують тренувальний комплекс за майже 24 мільйони

У Вінниці збудують спортивно-тренувальний комплекс для працівників Управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Відповідне рішення про надання даних на проектування об’єкту було прийняте ще у березні цього року під час засідання виконавчого комітету.

9 жовтня на сайті публічних закупівель ProZorro було розміщене відповідне тендерне оголошення. Як зазначено у тендерній документації, споруда буде розташована на території управління, за адресою вулиця Грушевського, 27.

Повідомляється, що очікувана вартість будівництва – 23 мільйони 895 тисяч 714 гривень. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 25 жовтня.

Переможець тендеру має здійснити низку робіт, зокрема це:

– влаштування системи електропостачання, встановлення електрообладнання, джерел безперебійного живлення, понад чотирьох сотень світильників тощо;

– влаштування системи опалення: зокрема встановлення 78 радіаторів, облаштування теплового вузла

– влаштування системи вентиляції з вузлом управління теплопостачанням вентиляційних установок

– облаштування системи водопостачання та водовідведення, а також господарсько-питного та протипожежного водопроводів, встановлення 7 душових піддонів, 10 умивальників, 9 унітазів.

– влаштування проїзду, тротуарів поруч із комплексом, озеленення 160 квадратних метрів території (зокрема посів газонів).

Що стосується того, які зали будуть облаштовані у новому комплексі, то з документації зрозуміло тільки те, що буде облаштовано територію для гри в баскетбол.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору