Для вінничан влаштують “слінго посиденьки” за кавою

Що таке слінг, як і навіщо ним користуватися? Відповіді на ці питання можна дізнатися вже у середу, завітавши на “Слінго посиденьки” до кав’ярні “Чорна кішка білий кіт”.

Тема зустрічі передусім буде цікавою для батьків із дітлахами, які зможуть дізнатися більше про особливості “слінгоносіння” та просто гарно провести час. На заході також влаштують своєрідний майстер-клас про правильне користування слінгом.

Слінг – це пристосування для носіння дитини від 0 до 3 років, виріб із тканини певної конфігурації. Активно використовується батьками, які вважають, що для гармонійного розвитку дитині потрібне відчуття близькості із дорослим й максимум тактильного контакту.

  • Цей вечір – не якась масова подія. Просто є у Вінниці певна спільнота людей, які раніше зустрічались у парку, а ми запропонували їм зустрітися у нашій кав’ярні та поспілкуватися. Це не передбачає якоїсь плати чи обов’язкового замовлення. Просто зараз розвивається такий рух щодо користування слінгом і ми захотіли підтримати батьків та надати місце, щоб їм було зручно спілкуватися, – розповіли Vежі ініціатори вечора.

У кав’ярні очікують на близько 10 учасників, однак здатні забезпечити місцем і більшу кількість.

Захід відбудеться у середу, 23 серпня, з 18:00 до 20:00 у кав’ярні “Чорна кішка білий кіт”, що знаходиться у Вінницькому Універмазі. Участь –  безкоштовна, а замовлення напоїв у кав’ярні – винятково за бажанням відвідувачів.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору