× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Для працівників вінницької міської ради та велошколи передадуть 48 велосипедів

На наступній сесії міської ради, яка відбудеться наприкінці березня, планують передати у власність міста 48 велосипедів. Частина з них потрапить до муніципальної велошколи, а інша – у користування працівниками міськради. 

В опублікованому проекті рішення №666 від 14 березня вказано перелік майна, яке мають безоплатно передати у комунальну власність Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Серед іншого, там вказано 48 велосипедів та аксесуарів до них: велошоломи, водостікі сумки, замки, фари тощо.

Зауважимо, що велосипеди для чиновників, міські велопарковки, створення велошколи та станцій велопрокату – складові проекту, який реалузують у місті за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. На все іноземні партнери надали близько 7,5 мільйонів гривень. Презентація попереднього проекту розвитку велоінфраструктури у Вінниці відбулась ще у 2016 році.

Вісім велосипедів, серед яких буде два підліткових, три жіночих з дитячими велокріслами та велопричепом, а також універсальні, передадуть до муніципальної велошколи.

– В принципі, по велошколі вже все готово. Єдине лишається з викладачами узгодити фінансові питання, щоб дійти єдиної думки, і до якого підрозділу чи комунального підприємства школу приєднати, – прокоментував керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін.

Решту (32 міські велосипеди та 8 електробайків) передадуть до Вінницької міської ради. Двоколісні перебуватимуть на балансі департаменту енергетики, транспорту та зв’язку. Нагадаємо, що саме для цього позаду мерії з минулого року будували велопарковку. Планується передати звичайні велосипеди City Bicycle Kellys Avenu 90 та електробайки ROVER CROSS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля міськради облаштують дві велопарковки на 64 місця. ГРАФІКА

За словами Андрія Сорокіна, роботи щодо велопарковки вже завершуються. Наразі залишилось облаштувати її камерами відеонагляду та встановити спеціальні замки на дверях, щоб доступ до парковки мали лише працівники міської ради по карткам.

Додамо, що згідно проекту загальна вартість всіх велосипедів та аксесуарів до них складає 882 542 гривні. Повідомлялось, що велосипеди придбають за кошти швейцарських партнерів.

Нагадаємо, що минулого року у Вінниці почали встановлювати велопарковки біля шкіл, лікарень та будівель органів влади. Криті велопарковки встановлюють в рамках реалізації велопроекту за підтримки Швейцарської конфедерації.

Вінничан, які вже мають власні велосипеди, 29 березня кличуть на “Велику весняну викатку”, щоб розпочати новий велосезон. До речі, за гарної погоди, з наступного тижня анонсують запуск мережі муніципального велопрокату Nextbike.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору