× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Для зміни місця голосування в другому турі також доведеться йти до реєстру виборців

Охочі голосувати не за місцем реєстрації під час проведення другого туру президентських виборів повинні будуть повторно змінити місце голосування.  

Про це у своєму Твіттер-акаунті написав міністр юстиції Павло Петренко.

Звертаюсь до всіх, хто голосує не за місцем реєстрації. Перед другим туром, не пізніше, ніж за 5 днів, вам потрібно буде ще раз звернутись до відповідних центрів реєстрації та підтвердити своє нове місце голосування, – зазначає міністр.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 7 Закону України “Про Державний реєстр виборців” звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування має бути мотивованим. Достатньою мотивацією може бути службове відрядження, проживання не за місцем реєстрації, робота або навчання у відповідному населеному пункті або країні.

Читайте також: Місія “Проголосувати”: реєстр виборців у Вінниці “в облозі” та продовжить роботу на вихідних. ФОТО

До органу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для громадян України – військовослужбовців документом, який пред’являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток. (Державний реєстр виборців)

Нагадаємо, що у Вінниці відділ ведення державного реєстру виборців розташований за адресою вул.Замостянська, 7. Працює відділ з 9:00 до 18:15, телефони – (0432) 59-53-25, (0432) 59-53-27, (0432) 59-53-29. 

Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня.

Як Вінниця обирала Президента. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору