DJ Skrypka: лідер гурту “ВВ” у Вінниці став за діджейський пульт. ФОТОРЕПОРТАЖ

Олег Скрипка цього разу дивував вінничанн та вінничанок не своїми музичними хітами, а показав себе у ролі діджея і неабиякого жартівника.

Новостворений простір «Сherdak» щовихідних знайомить вінничан з яскравими представниками української музичної сцени. Минулого тижня на офіційному відкритті виступав зірковий The Maneken, а цієї суботи запросили Олега Скрипку. Але не з гуртом «ВВ» і не задля того, аби він співав: глядачі побачили Скрипку у новому – діджейському – амплуа.

Ще до початку виступу Dj O.Skrypka для публіки, котра в основному сиділа на барі, грала Dj Votuma. Більшість відвідувачів навіть не очікували, що концерт розпочнеться вчасно, тому спокійно попивали коктейлі, шампанське, вино та каву та барі, дехто фотографував нічну Вінницю з вікна, адже вид тут дійсно неймовірний. 

Загалом легка, навіть дещо домашня атмосфера, якщо не враховувати те, що вдома ми рідко ходимо у вечірніх сукнях. Напевно, поняття дрес-коду “casual” у всіх різне.

Десь близько 20.30 на сцені таки зявився довгоочікуваний гість у різнокольоровій сорочці. Скрипка з перших хвилин почав жартувати.

  • Хочу зауважити, що це не комсомольське собраніє. Чи це похорон?, – заохочував Скрипка гостей до танців під «Мила моя».

Також Олег з перших хвилин почав позувати для селфі, іронічно натякаючи на те, що відвідувачі дуже багато фотографували та знімали на телефони.

Репертуар новоспеченого діджея — лише українські народні та дещо заміксовані сучасні пісні. «Твоя порядність така спокуслива» грало із колонок, а жінки у перших рядах намагалися підтвердити ці слова.

  • Аааа, я зрозумів, це сльот фотографів, – знову жартує Олег під «Чорне море», а публіка на третій композиції дійсно «розігрілася» і почала танцювати як на справжньому українському весіллі.

Загалом вінницька публіка дуже тепло прийняла Скрипку: танці на майданчику та біля бару не зупинялися ані на хвилину, а деякі відвідувачки навіть пісдпівували Олегу, залишивши свої сумочки на колонках, або просто на підлозі: як у “старі-добрі” 90-ті на сільських дискотеках. Проте, публіка дійсно веселися наповну, хоча були й ті, хто покинув концерт раніше.

Щодо самого Скрипки загалом, то  в амплуа діджея шоумен був не таким яскравим, як разом із  гуртом. Можливо, діджейський пульт дещо приховує справжню харизму музиканта, або ж просто щось не задалося цього дня.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору