Діти із сімей АТОвців під російську музику танцюватимуть біля міськради до вечора

Караоке, танцювальний флешмоб, майстер-класи та розваги – усе це та багато інших розваг сьогодні, 9 червня, влаштували у Вінниці для понад двох сотень дітей із сімей учасників АТО.

О 15 годині на площі перед Вінницькою міською радою весело та гамірно, розпочалася перша частина свята – танцювальна.

 

Діти грали у активні ігри, танцювали одне із одним та з дорослими, робили «паровозик» та просто веселилися. Розважали гостей різноманітні персонажі, а супроводжували російські пісні.

   

Свято триватиме до 19:00, тож на гостей очікує бульбашкове шоу, виступ “двійника” «Дідзьо» (Руслан Мельник) та «Шаленої лабораторії».

Ті ж дітлахи, які більше полюбляють творчість, зможуть випробувати свої сили у різноманітних майстер-класах. Пісочна анімація, малювання неоновими маркерами, плетіння та навіть караоке – розваг вистачить на усіх.

Загалом на свято завітали діти як з самої Вінниці, так і з різних районів Вінницької області: Шаргородського, Бершадського, Муровано-Куриловецького, Липовецького, Немирівського, Калинівського, Чернівецького, Вінницького, Томашпольського та інших, а також – з Ладижина та Гайсина.

          

Як зазначають організатори, сьогоднішнє свято – стартове, і невдовзі низка масових заходів для дітей учасників АТО відбуватиметься по усій області.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору