× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дітей учасників АТО з Вінниччини запрошують на безкоштовні кінні прогулянки

Для дітей учасників бойових дій, які проживають у Вінниці та Вінницькій області, організовують безкоштовні кінні прогулянки. Потрапити на такі сеанси іпотерапії зможуть діти віком від 9 до 16 років.

Прогулянки верхи на конях для дітей учасників АТО організовує відділ допомоги учасникам АТО Вінницької ОДА спільно з приватною стайнею «Altera Vita». Ці поїздки будуть безкоштовними та відбуватимуться у селі Яришівка неподалік Вінниці.

Двічі на тиждень, в понеділок і середу, групи по шість дітей возитимуть на стайню приватного типу «Altera Vita», де разом з інструкторами вони протягом півгодини зможуть кататися на конях.

Крім того тварин можна буде погодувати, тож діти зможуть захопити для них гостинці: яблука, моркву і сухарі без приправ.

– Ми домовилися з приватною стайнею «Altera Vita» про відвідування, – розповів Андрій Грачов, начальник відділу допомоги учасникам АТО Вінницької ОДА. – В програмі – годування коней, спілкування з ними та 30-хвилинне катання. Стайня розташована неподалік Вінниці, за 15 хвилин їзди від Старого міста, тому групи по шість дітей возитиме невеличкий бус. Батьки не зможуть поїхати з нами, тому кінні прогулянки – для дітей від 9 до 16 років.

Перша поїздка відбудеться 10 серпня. Білий “Фольксваген” Т5 виїжджатиме від парковки за адмінбудівлею «Книжка» о 9:00 і повертатиметься туди о 13:30.

Покататися на конях зможуть всі охочі, але є черга і потрібно попередньо записатися. Для цього у месенджері Вайбер потрібно звернутися до спільноти «Учасники АТО Вінниці і Вінницької області».

Організатори зазначають, що кінні прогулянки – це не тільки приємне дозвілля, а й чудовий спосіб вилікувати багато хвороб і підтримати фізичну форму.

Фото – зі сторінки Учасники АТО Вінниці та Вінницької області у Фейсбук

Головне фото – cataneselaw.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору