“Дім європейських культур” замість “Росії”: урбаністи показали, як можна змінити закинутий кінотеатр у Вінниці. ГРАФІКА

Агенція просторового розвитку опублікувала ідею, як можна змінити колишній кінотеатр “Росія” у Вінниці і облаштувати там готель, офісні приміщення і публічну галерею. 

Ідеться про перетворення “Росії” у “Дім європейських культур” і цей проект направлений на створення простору для взаємодії офіційних, громадських та культурних інституцій різних національностей.

  • Цінність кіноконцертної зали на 1200 місць в споруді пізнього модернізму підсилюється будівництвом блоку офісних приміщень та публічної галереї. На розі вулиць Магістратської та Визволення розташовується готель, – зазначено в описі проекту.

Автори проекту пропонують створити відкритий простір, що трансформується, добудувати приміщення, де могли б розміститися офіси громадських, офіційних та культурних інституцій різних національностей, які є у Вінниці. Також пропонується створення готельного блоку з апартаментами і облаштувати спеціальне покриття, яке б дозволило використовувати площу даху тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у Вінниці “Росію” зруйнували

Детальніше із проектом можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, що раніше Агенція просторового розвитку вже пропонувала низку урбаністичних ідей в рамках проекту “30+1 ідея для міста”. Серед яких можливість створення штучних островів до острова Кемпа, облаштування урбан-просторів для студентів, організацію “Фестивалю світла” та створення канатної дороги через Буг. Останній проект може отримати три мільйони на реалізацію. Також пропонувалося на вінницькій набережній зробити “Прокол” під Центральним мостом.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору