× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Дім Мама” закривається: власниця кризового центру не може самотужки утримати заклад

На Вінниччині припиняє роботу приватний кризовий центр для матерів та їхніх дітей “Дім Мама”. Його власниця Ольга Череватова пояснила це тим, що вона вже не може самотужки оплатити навіть комунальні послуги, а будинок має площу 600 квадратних метрів.

Про це жінка повідомила сьогодні, 21 травня, на своїй сторінці у Фейсбук.

 

– Кризовий центр “Дім Мама “, який був створений та придбаний моєю родиною припиняє свою діяльність, – написала Ольга Череватова. – Ми з Вами за три роки існування врятували більше 100 діток від дитячих будинків. Безмежна подяка усім добрим людям, які протягом цих трьох років існування центру були поруч зі мною. Але на жаль усі комунальні послуги за весь цей час я сплачувала самотужки. Я так сподівалась, до останнього, що наша влада, до якої я неодноразово зверталась за допомогою, якось зможе мені допомогти. Через два тижні центр буде порожній, без діток та матусь. Усе, що є у центрі буде роздано матусям, які залишаються без підтримки.

До цього допису Ольга Череватова прикріпила два чеки за оплату комунальних послуг від 20 травня 2019 року. Один – на 8283 гривні, другий – на 34 997 гривень.

Також власниця “Дому Мама” зазначила, що наразі у центрі проживає 15 матусь та 22 дитини. Відтак, усіх, хто має можливість прихистити хоча б одну родину, дуже просить зробити це. Крім того, готова роздати усі меблі тим, хто цього потребує.

– Якщо Ви знаєте родини, яким потрібна допомога у меблях, засобах гігієни, одягу та в інших речах, то усе, що є у центрі я віддам, – зазначила Ольга Череватова.

У коментарях до цього допису багато користувачів дякували Ользі за її роботу, а деякі просили не “здаватися” і пробувати шукати фінансування. Дехто навіть пропонував сконтактувати її зі знайомими у Міністерстві соціальної політики тощо. Втім, на це жінка відповіла коротко:

– Дякую за підтримку. Але за три роки існування центру так допомоги я і не знайшла. Вдячна усім волонтерам, які були поруч. Рішення вже прийнято.

Центр знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, село Лука-Мелешківська, вул. Верхня-Нагірна, 38. Тел: (093) 006 68 22.

Фото зі сторінки Ольги Череватової у Фейсбук

Читайте також: Спочатку допоможи матері: як одна мама на Вінниччині рятує тих, кому немає куди йти

Читайте також: Якщо вигнали з дому з дитиною: «Дім Мами» на Вінниччині рятує породіль від вулиці

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору