× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Діди і Санти на велосипедах: у Вінниці відбувся новорічний велопарад. ФОТОРЕПОРТАЖ

Звиклих до м’якого початку зими вінничан сьогоднішній 5-градусний мороз не злякав і майже сотня велосипедистів зібралися сьогодні біля Новорічної резиденції на святковий велопарад.

Вже традиційно на велосипедний парад Дідоморозів учасники приїхали в різноманітних новорічних костюмах. Попри те, що у Вінниці ніби як “заборонили” російських Дідів Морозів і замінили їх Миколаями та Сантами, цього дня тут можна було побачити не лише “гостей із Старого Устюга”, але й Снігурок в ефектних фіолетових шубах.

 

Багато хто прийшов з дітьми: підлітками й зовсім маленькими: вони намагалися водити хороводи хоча би без велосипедів, а за це отримували цукерки і від Святих Миколаїв, і від Сант, і від Дідів.

 

Дехто прихопив із собою на велокарнавал “авоську” з міцними напоями, а декілька учасників взяли із собою прапори Військово-морських сил України як підтримку моряків, які зараз перебувають в російському полоні.

Читайте також: “Слава відважним морякам!”: у Вінниці військові влаштували флешмоб на підтримку полонених моряків. ФОТО

Як розповів незмінний організатор таких велодійств у Вінниці Олександр Царевський, нинішня погода – зовсім не перепона:

– Нам вдавалося у -22 збирати по двісті людей, тому сьогодні це зовсім не проблема. Після велопараду у нас ще буде частина програми біля кінотеатру “Росія”: нагородження учасників за кращі образи, а також шашковий турнір між Дідами Морозами і Сантами. Дізнаємося, хто сильніший.

Сам велопарад, в якому беруть участь близько сотні учасників, вже зараз триває за маршрутом вул. Соборна – площа Гагаріна – Урожай – вул. 600-річчя, Хмельницьке шосе. За тим Велодідоморози ще заїдуть на Центральну ялинку та новорічний ярмарок до Вежі.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору