× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Дідоморози” на велосипедах влаштують традиційний парад на початку наступного року

В перший тиждень наступного року вінницькі велосипедисти влаштують вже традиційний “Велопарад Дідоморозів”. Як і в попередні роки, організатори закликають брати з собою новорічні костюми.

Вже дев’ятий “Велопарад Дідоморозів”  відбуватиметься 5 січня 2019 року (початок – о 12:00). Проте, як вказано в описі події, дата може змінитись через несприятливі погодні умови. Розпочнеться велопарад на Майдані Незалежності. Звідти вулицею Грушевського учасники перетнуть Центральний парк і проїдуть вулицями Пирогова, Келецькою, 600-річчя, Хмельницьким шосе та Соборною. Завершиться велопарад біля колишнього кінотеатру “Росія” (МБП СВЦ “Підкова”).

З собою обов’язково мати атрибут Діда Мороза, Санта Клауса або св. Миколая, Снігурки чи просто прикрасити свій велосипед. На фініші всі учасники зможуть прийняти участь в конкурсі на найліпший костюм та отримати новорічний подарунок, – йдеться в описі події.

Подарунки можна буде отримати в наступних номінаціях:   

  • Велодідомороз;
  • Велоснігурка;
  • Новорічний Олень (найкраще прикрашений байк);
  • Новорічний креатив (сніжинки, зайчики,білочки – в кого на що фантазії вистачить).

Також організатори зазначають, що намагаються підтримувати започатковану минулого року традицію, а саме – дарувати подарунки тим, хто цього найбільше потребує. Більше деталей про те, що саме необхідно для таких подарунків та куди їх приносити обіцяють викласти пізніше.

– Організатор у особі #дарагая_редакція не несе відповідальності за здоров’я та життя учасників. Особи, які братимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров’я та життя під час участі у заході, – стверджується в описі події.

Читайте також: Різдвяні велозаручини: у Вінниці на велопараді Дід Мороз зробив пропозицію Снігурці. ФОТО

Додатково організатори закликають всіх потенційних учасників не бути байдужими до своєї безпеки та одягнути шолом. Збір учасників запланований на 12:00 5 січня на Майдані Незалежності. Старт велопараду о 12:30. Після заїзду відбудеться афтепаті біля колишнього кінотеатру “Росія”.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору