“Деві Джонс” кличе вінницьких велосипедистів позмагатися до Лісопарку

Вже за два тижні у Вінниці стартує аматорський веломарафон «Поклик Деві Джонса – 2018». Велосипедисти та велосипедистки змагатимуться у витривалості на дистанції більш ніж 10 кілометрів.

Цього року «Поклик Деві Джонса – 2018» стартує 21 липня. Змагання розпочнуться з «Лісопарку» (Хмельницьке шосе 85). Реєстрація на місці триватиме із 9:00 до 10:30, перегони стартують об 11:00, а завершаться о 15:00 нагородженням переможців.

Дистанція змагання підходить  для всіх категорій велосипедистів та не має технічно складних елементів. Трек траси – коло протяжністю 10,36 км . Схему, а також треки для навігатора можна завантажити ТУТ

Взяти участь може будь-хто, при умові досягнення 18-річного віку. Підлітки від 16 років можуть взяти участь за письмовою згодою батьків (або опікунів).

Зареєструватись можна до 20 липня 2018 року через всеукраїнський портал підтримки велосипедних змагань – за посиланням на байкпорталі. Для цього потрібно бути зареєстрованим на форумі.

Як і на всіх аматорських змаганнях – присутній грошовий внесок, який зазвичай використовується виключно для організаційних питань (основний бюджет використовується для харчування гонщиків). Грошовий внесок при попередній реєстрації становить від 100 до 125 грн, а в день змагань – 150 грн. Чим раніше ви зареєструєтеся – тим меншою буде оплата.Загальне керівництво та організатори Змагань – Велоклуб “Пірати”.

Як зазначив Андрій Спінул, очільник велоклубу «Пірати» та назву марафону пояснив так:

  • Оскільки клуб тематичний – велосипеди і пірати- то ми вирішили придумати оригінальну назву й вигадали назвати марафон ім’ям морського диявола Деві Джонса. Марафон проходить в густому лісі – це ніби море, наші велосипедисти – ніби корсари на своїх фрегатах. Хто переможе всю дистанцію (час) – той поборов самого Деві Джонса. Ось таке трактування. Але форма все одно має бути велосипедною, бо в першу чергу це змагання.

Наразі тривають роботи з розчистки та підготовки траси до змагань. Також організатори відремонтували місток, завдяки якому все коло можна долати не злазячи з велосипеда.

Детальні умови марафону можна прочитати ТУТ.

 

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору