× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Детектори пострілів і датчики підтоплення: у Вінниці планують модернізувати систему “Безпечне місто”

До 2022 року Вінницька міська рада має намір удосконалити систему “Безпечне місто”, встановивши у місті нові системи моніторингу та датчиків.

Про це ідеться у проекті рішення «Про затвердження Програми цифрового розвитку на 2018-2022 роки», що буде винесено на наступну сесію Вінницької міської ради.

Як ідеться в проекті рішення, Програма зокрема передбачає встановлення у місті датчиків екологічного моніторингу, підтоплення, задимлення, мікрофонів, пристроїв детекції пострілів, розбиття скла та інших сигналів.

Детектори пострілів – це акустичні сенсори, які шляхом тріангуляції локалізують місце пострілу з точністю до 25 метрів. Окрім того вони можуть підраховувати кількість скоєних пострілів, враховувати постріли з різної зброї (наприклад, якщо пострілів було кілька, і вони зроблені з різних пістолетів, система вкаже, що в такому-то місці 2 різних пістолета, 5 пострілів).

Окрім того Програмою передбачено придбання та розробка програмного забезпечення для відеоспостереження та відеоаналітики, придбання обладнання для Ситуаційного центру, розширення, будівництво, реконструкція, модернізація мультисервісної оптоволоконної мережі, будівництво центру обробки даних.

Також проект рішення передбачає створення нового сайту Вінницької міської ради, розвиток Порталу відкритих даних Вінниці, напрямку відкритих даних міської ради до 2022 року.

Про конкретні обсяги фінансування на реалізацію Програми наразі не вказується, лише зазначається, що фінансування здійснюватиметься “в межах коштів, передбачених в міському бюджеті”.

Нагадаємо, що у січні минулого року у Вінниці презентували Ситуаційний центр, де цілодобово моніториться та аналізується інформація з камер вуличного відеоспостереження.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору