Дешево і якісно: вінничанам пропонують медобстеження за півціни

Вінничани, які користуються субсидією можуть не лише економити при сплаті за комунальні послуги, а ще й дбати про власне здоров’я. У Діагностичному центрі, що по вулиці Київській, усі субсидіанти можуть обстежуватися зі знижкою у 50%.

З початку року цією програмою вже скористалися понад 20 тисяч вінничан. Містяни можуть лише за півціни пройти необхідні обстеження при Діагностичному центрі, а решту коштів сплачує міська рада. Про це повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”.

  • Якщо УЗД внутрішніх органів у звичайних клініках коштує 120-130 гривень, то у Центрі лише 60 і я можу зробити за ті ж кошти два обстеження, – розповідає вінничанка Марія Любунь.

Окрім УЗД, у Діагностичному центрі пропонують понад 300 послуг. За словами першої заступниці директора департаменту соціальної політики міської ради Наталії Паламарчук, з початку року заклад надав понад 40 тисяч послуг бажаючим субсидіантам, на що з міського бюджету виділили один мільйон 984 тисячі гривень. Крім того, понад 15 тисяч громадян отримали рецепти на придбання гіпертонічних препаратів з тією ж 50-ти відсотковою знижкою.

Як розповіла Veжі Наталія Паламарчук, така програма триває вже не перший рік і нею мають право користуватися ті громадяни які включаються до складу сім’ї при розрахунку субсидії.

  • Тобто, якщо у домогосподарстві зареєстровано, наприклад, чотири особи, але з певних причин двоє фактично не проживають – ми їх не беремо до розрахунку субсидії і пільгою в Діагностичному центрі вони також користуватися не зможуть, – пояснює Наталія Паламарчук. – Жодних обмежень немає, знижка поширюється на всі послуги центру і надається всім вінничанам зі субсидією. При формуванні міського бюджету закладється певна сума коштів і у нас ще не було такого, щоб людям не надавали пільгу через відсутність фінансування, це неможливо.

Як повідомляють у сюжеті, до Діагностичного центру щодня звертаються близько тисячі містян, щоб отримати медичні огляди, консультації, лабораторні та бактеріологічні дослідження, а також інструментальну діагностику. У центрі наявний рентген-апарат, що дозволяє робити знімки з мінімальним опромінюванням пацієнта, а також це єдиний заклад у місті, де при дослідженні шлунку та легень використувують знеболювальні препарати.

Для того, щоб скористуватися знижкою на медичне обстеження вінничанам із субсидією необхідно прийти до Діагностичного центру лише з паспортом. При цьому, жодних інших довідок про субсидію приносити не потрібно, адже щомісяця центр отримує повний список пільговиків від департаменту соціальної політики. Крім того, для інвалідів війни та учасників бойових дій послуги надаються безкоштовно.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору