Десант із Лапландії: майже сотня Дідів Морозів та Снігурок пройшли парадом в центрі Вінниці. ФОТО, ВІДЕО

37 Дідів Морозів і ще більше Снігурок, котрі тримали молодих Дідів під руки інколи з обох боків, великою колоною пройшли середмістям Вінниці, вітаючи мешканців з прийдешніми святами.

Стартувавши з двору школи №2, парад рушив до Центрального парку, де разом з дітьми водив хоровод навколо головної міської ялинки. Зустрівши тут “місцевого” Діда Мороза, колона привіталася з ним вигуками “Привіт, брат!”.

 

Після кількох хвилин хороводів та спільного фото біля ялинки, парад рушив у бік Майдану Незалежності до Новорічної Резиденції.

   

 

Однак на шляху зробив ще одну зупинку: мужчина, ветеран війни, котрий випадково побачив колону, попросив Дідів Морозів та Снігурок привітати його рідну 95-ту бригаду, яка зараз перебуває на фронті. Швидко вибудувавши лаву, майже сотня казкових персонажів хором вигукнула: “Дев’яносто пята бригада, з Новим роком!”. І рушила далі.

 

Діставшись вулиці Соборної, переважно Снігурки та подекули Діди Морози підходили до перехожих, вітали їх з майбутніми святами та дарували флаєри з програмою міських новорічних заходів.

   

Діди Морози інколи входили в раж і забігали навіть у трамваї, які саме ставали на зупинці. Дійшовши до Новорічної Резиденції та потанцювавши з дітьми, парад вже двома колонами зайшов у ТЦ “Sky Park”, де також вітав усіх клієнтів, а у фіналі, під великою ялинкою, усі Снігурки та Діди Морози ще й виконали “Щедрика” – хором.

       

За тим усі Діди Морози зі Снігурками вирушили до автобусу, який відвезе їх в інший ТЦ – “Мегамол”, де вони вже о 16:00 влаштують аналогічний флешмоб.

 

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору