× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дерева замість кульок: вінницька школярка ініціювала еко-акцію. ВІДЕО

Десятикласниця однієї з вінницьких шкіл запропонувала екологічну акцію задля зменшення забруднення від повітряних кульок. Так, учениця школи “Аіст” Марія Ошовська разом з друзями висадили дерева біля своєї школи замість випускання в небо святкових кульок та закликають так робити й інших школярів.

Про акцію під назвою “Дульки кулькам” розповідають у сюжеті “UA: Вінниця”. Після прикладу Марії, та мотиваційного відео, яке вона відзняла з друзями, ініціативу підхопили учні Бердянської гімназії №3, що в Тернополі, та Кам’янець-Подільської школи №11.

Кульки складаються з нерозкладного матеріалу. Але найбільша шкідливість – це те, що тварини можуть з’їсти кульку і їх шлунок може просто зупинитися, – розповідає в сюжеті Ксенія Бевз, учениця 10-го класу.

Марія розповіла, що саме дерева садити не обов’язково. Можна робити будь-які інші корисні дії, але як альтернативу, вони пропонують посадити дерево. Так, перший випускний клас школи “Аіст” вже посадив свої дерева – туї; до цього завдяки акції вже висаджували магнолію та мигдалеве дерево.

  

Нагадаємо, Марія Ошовська вже організовувала декілька екологічних акцій. Так, впродовж квітня цього року у декількох вінницьких кав’ярнях діяла акція: придбавши каву у власне горнятко, можна було отримати знижку або печиво від бариста. До цього, школярка розробила масштабний екологічний проект у власній школі.

Відео – UA: Вінниця

Фото – zabavnik.club

Читайте також: Пет-пташки та звуки моря з пластику: вінницька школярка зробила екологічний арт-проект у власній школі. ФОТО

 

 

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору