Депутати облради з другої спроби не підтримали ідею відставки Авакова, АТОвці погрожують застосувати силу

На позачергову сесію Вінницької обласної ради депутати з другої спроби не змогли зібрати кворум, необхідний для того, аби сесія була правомочною. Нагадаємо, що сьогодні, 7 березня сесія обласної ради мала розглянути звернення до парламенту з вимогою відправити у відставку міністра МВС.

Під час першої спроби зібрати кворум зареєструвалося лише 26 депутатів з 84 загального складу. У зв’язку з цим головуючий оголосив перерву на годину. Одна і об 11:15 необхідна кількість депутатів на сесію не зібралась: електронне табло в сесійні залі показало цифру “29”- саме стільки депутатів погодилися сьогодні прийти на сесію.

 

Після цього головуючий на сесії оголосив сесію закритою і під вигуки атовців намагався привітати жінок з восьмим березня. Проте частина депутатів закликав головуючого дотримуватися регламенту і перенести сесію на інший день “позаяк сесію так і не змогли відкрити, тому і закрити її не можна”.

За тим перед присутніми депутатами виступив учасник АТО Вільгельм Кройц, який подякував присутнім депутатам, а за тим на знак протесту публічно відмовився від нагороди, виданої йому раніше Президентом Порошенком.

 

За тим один з представників АТОвців заявив, що у випадку повторного ігнорування депутатами сесій, ветерани АТО застосують силу і їх будуть “приводити на засідання фізично”. Інший представник АТО заявив, що у зв’язку з сьогоднішніми подіями, ветерани АТО більше не будуть брати участь у мирних протестах.

 

Нагадаємо, що напередодні понад два десятки обласних депутатів зібрали підписи під зверненням з вимогою провести позачергову сесію обласної ради. Під час неї вони планували проголосувати звернення до вищого керівництва держави з вимогою притягти до кримінальної відповідальності міністра МВС Арсена Авакова за силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою третього березня.

Ініціаторами позачергової сесії  виступили депутати фракцій “Свободи”, “Самопомочі”, “Батьківщини” та УКРОПу.


Фото Андрія Завертаного

This slideshow requires JavaScript.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору