Депутати облради з другої спроби не підтримали ідею відставки Авакова, АТОвці погрожують застосувати силу

На позачергову сесію Вінницької обласної ради депутати з другої спроби не змогли зібрати кворум, необхідний для того, аби сесія була правомочною. Нагадаємо, що сьогодні, 7 березня сесія обласної ради мала розглянути звернення до парламенту з вимогою відправити у відставку міністра МВС.

Під час першої спроби зібрати кворум зареєструвалося лише 26 депутатів з 84 загального складу. У зв’язку з цим головуючий оголосив перерву на годину. Одна і об 11:15 необхідна кількість депутатів на сесію не зібралась: електронне табло в сесійні залі показало цифру “29”- саме стільки депутатів погодилися сьогодні прийти на сесію.

 

Після цього головуючий на сесії оголосив сесію закритою і під вигуки атовців намагався привітати жінок з восьмим березня. Проте частина депутатів закликав головуючого дотримуватися регламенту і перенести сесію на інший день “позаяк сесію так і не змогли відкрити, тому і закрити її не можна”.

За тим перед присутніми депутатами виступив учасник АТО Вільгельм Кройц, який подякував присутнім депутатам, а за тим на знак протесту публічно відмовився від нагороди, виданої йому раніше Президентом Порошенком.

 

За тим один з представників АТОвців заявив, що у випадку повторного ігнорування депутатами сесій, ветерани АТО застосують силу і їх будуть “приводити на засідання фізично”. Інший представник АТО заявив, що у зв’язку з сьогоднішніми подіями, ветерани АТО більше не будуть брати участь у мирних протестах.

 

Нагадаємо, що напередодні понад два десятки обласних депутатів зібрали підписи під зверненням з вимогою провести позачергову сесію обласної ради. Під час неї вони планували проголосувати звернення до вищого керівництва держави з вимогою притягти до кримінальної відповідальності міністра МВС Арсена Авакова за силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою третього березня.

Ініціаторами позачергової сесії  виступили депутати фракцій “Свободи”, “Самопомочі”, “Батьківщини” та УКРОПу.


Фото Андрія Завертаного

This slideshow requires JavaScript.

Позначки: , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Ivan Egorov

  Шо примусять лише прийти, то може вже примусять і голосувати як треба, під дулами автоматів, як в Криму. Бо ж то атовці, окрема каста.
  Дядьку в камуфляжі, я вас бачу, ви погано маскуєтесь.

  • Людмила Бобровская

   Ivan Egorov – до кого мова!? Я особисто бачу Віктора Хомяка, який був в Дебальцево, отримав поранення, то це він маскується!?, І це ти не вдячне так звертаєшся до тієї людини що залишила своє здоров”я на рубежах війни!?. Свідчу першою – бо була там, і знаю як то було!

   • Ivan Egorov

    Людина, яка полишила своє здоров’я, не повинна полишати свій мозок і дозволяти собою маніпулювати. В чому питання? Хочете писати звернення про “побиття” 11 АТОвців які стояли за сакашвілі під радою – пишіть. До чого тут вся громада. Але ж вони погрожують ба. Хочуть таки чужими руками це робити і від імені усієї громади. То давайте, вперед. Сьогодні під погрозами голосуємо звернення завтра під відкритими погрозами голосуємо вже потрібні конкретним людям рішення.
    Питання, чому без автоматів? Ше так трошки залишилося. Бо ж якщо АТОвець то це вже привілегія над усіма і можна приймати рішення від імені громади.