День Незалежності у Вінниці: ТОП-26 фото зі святкування

Цьогорічний День Незалежності у Вінниці святкували затишно, не надто гучно і можна сказати – по-домашньому.

Багато вінничан напередодні тривалого вікенду – останнього цього літа – запопадливо виїхали з міста на відпочинок деінде. Тож на головній площі міста – Майдані Незалежності, як і на площі Європейській можна було спокійно гуляти без надмірного натовпу і тисняви, як то буває на багатьох загальноміських гуляннях. Ми обрали 26 найцікавіших моментів святкування 26-ої річниці Незалежності України у Вінниці.

 

ВЕЛОПАРАД У ВИШИВАНКАХ

Цього року День Незалежності традиційно розпочався з велопараду у вишиванках. На відміну від масового заїзду “Леді на велосипеді”, що відбувся нещодавно, цього разу на парад приїхало не більше півтори сотні учасників. Однак вони були не менш яскравими.

Від Майдану до “Росії”: у Вінниці велосипедисти виїхали на парад у вишиванках. ФОТОРЕПОРТАЖ

        

Більше фото з велопараду – у репортажі Віталії Мазур

 

VIN ART STREET FEST

Головною подією на Майдані Незалежності цього дня традиційно став загальноукраїнський ярмарок хенд-мейду VinArtStreet Fest, який зібрав митців та ремісників з багатьох міст держави. Про десяток найцікавіших товарів цьогорічного ярмарку можна почитати тут, а нижче – ще добірка символічних фото з події.

“Шкодні бабки”, глиняний Махно та шовкові кокони: ТОП-10 товарів на VinArtStreet-фест. ФОТО

          

Більше фото з VinArtStreetFest – у репортаж Дар’ї Гоц

НЕЗЛАМНА АРМІЯ

Проте одним з найпопулярніших місць на центральній вінницькій площі стала виставка просто неба “Незламна армія”: про історію військ Української Народної Республіки, організованох “Центром історії Вінниці”. Не дивно, що після офіційного привітання вінничан зі святом, мер Сергій Моргунов відразу рушив туди.

Гуцули-моряки та жовто-блакитна форма російської армії: у Вінниці триває виставка “Незламне військо”. ФОТОРЕПОРТАЖ

      

Більше фото з екскурсією по виставці – у репортажі Андрія Качора

ТАНЦІ НА ПІЛОНІ

А в той час, як на Майдані тривали святкування “офіційні”, у Центральному парку, під холодним вітром та подекуди – дощем – напівроздягнені дівчата демонстрували усім охочим свої вміння вправлятися з пілоном. Попри те, що цей захід був поза формальною програмою святкувань, вдячних глядачів він зібрав також достатньо.

       

Усі фото Андрія Завертаного

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору