«Де шукати місцеву корупцію» – розкаже вінницьким блогерам Дмитро Гнап

У Вінниці протягом 1 та 2 квітня для блогерів та громадських активістів відбудеться треніг «Де шукати місцеву корупцію».

Як повідомляє Інститут масової інформації,  запрошують долучитися учасників з  Вінниці, Вінницької та сусідніх областей. Перевага надається тим, хто  має початковий досвід розслідування корупційних схем на місцевому рівні, учасники проекту «Ні корупції!», грантери програми мікро-грантів Freedom House.

Про підводні камені при створенні журналістського розслідування розкаже журналіст-розслідувач, засновник агентства журналістських розслідувань та ведучий програми «Слідство.Інфо» Дмитро Гнап.

Тренінг проводиться в рамках проекту «Блогери проти корупції» за підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії. Цілі тренінгу полягають у розвитку спроможностей учасників у проведенні журналістських розслідувань, у кращому розумінні як функціонують органи місцевого самоврядування та особливості місцевих бюджетів

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків.

Бажаючі подати заявку повинні заповнити її онлайн ТУТ. Сьогодні, 20 березня, останній день прийому заявок, тому не баріться. Кількість місць – обмежена.

 Головне фото – reporter.cv.ua

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору