× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Де покарані?”: у Вінниці пікетували поліцію, вимагаючи знайти винних в розстрілі Небесної Сотні. ФОТО, ВІДЕО

20 лютого, в п’яту річницю розстрілів на вулиці Інститутській в Києві, кілька десятків молодих вінничан прийшли до місцевого управління поліції вимагати розслідування злочинів проти Революції Гідності. 

Активісти вийшли на заклик громадських організацій “Ультрас” та “Едельвейс”, відомих проведенням у місті ефектних заходів на патріотичну тематику.

Перед самим пікетуванням будівлі МВС учасники акції зібралися біля “Дерева Свободи” – меморіалу, присвяченому загиблим героям Небесної Сотні. Тут активісти запалили свічки та поставили лампадки до памятника.

За тим колона організовано та швидко рушила до поліцейського управління, розташованого через дорогу. Лідер “Едельвейсу” Роман Костишин вже на сходах до управління зачитав лист до міністра МВС Арсена Авакова. В ньому активісти вимагають в очільника міністерства пришвидшити розслідування “справи Майдану”, а також звертають увагу, що багато підозрюваних у насильстві проти майданівців, наразі лишаються працювати в поліції, зокрема на керівних посадах.

Після того, як до учасників акції ніхто не вийшов з поліції, активісти вирішили надіслати лист безпосередньо Авакову та запалили фаєри.

Активісти пояснюють, що цим заходом хотіли привернути увагу вінничан до того, що п’ять років тому понад сотня людей віддали свої життя за незалежність України. Відповідаючи на запитання, чи вірять вони в те, що реальних організаторів розстрілів, активісти розповіли, що на їхню думку ці люди зараз досі обіймають важливі посади в країні, а відтак правоохоронцям це не вигідно.

Читайте також: Порошенко нагородив орденом матір вбитого на Майдані Максима Шимка

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору