DaKooka везе до Вінниці «200 грамм КУКИ»

Загадкова, оригінальна та особлива співачка DaKooka їде до Вінниці із концертом. Вже 22 квітня о 19:00 вона виступить в арт-галереї XXI зі своєю концертною програмою «200 грамм Куки» на підтримку нового однойменного альбому.

DaKooka – вокалістка, автор і виконавець пісень, піаністка, dj з міста Чернівці. Справжнє ім’я музикантки – Катерина Єременко. Дівчина співпрацює з музикантами з різних країн, виступає сольно. Її гурт виступає у стилі trip-hop, indie-rock, experimental, pop, electronic. DaKooka вже має безліч виступів в Україні, Польщі, Чехії, Німеччини, участь у фестивалях Kazantip, Global gathering.

Ігор Панасов, музичний критик та колишній шеф-редактор Cultprostir.ua про творчість  для видання buro247 колись сказав: «Від daKooka не знаєш, чого очікувати, у неї дуже широка музична палітра. Живі концерти – лише частина того, що вона може: daKooka і діджей, і сольний виконавець, і камерна музика, і piano rock в дусі Торі Еймос. Ще один момент – це її спілкування з глядачами. Вона говорить з ними як з другом, а не як людина з іншої реальності».

Сама ж Катерина, коли її в одному із інтерв’ю попросили трьома словами описати свою творчість, сказала про неї так: «Простота, впевненість і невпевненість». Також дівчина не любить виступати у пабах, де люди одночасно під час концерту можуть їсти. Вона вважає, що тоді вона просто стає фоном для трапези. Мабуть, саме тому у Вінниці вона виступатиме саме в «Галереї ХХІ», у виставковій залі на 4 поверсі, де будуть лише картини і слухачі.

DaKooka у Вінниці виконає як пісні із її дебютного альбому Radha, який вийшов у 2015 році, так і більш нові композиції та навіть ті, які ще мало хто чув – це треки із майбутнього альбому.

  • Взагалі у концертному турі DaKooka переважно міста-мільйонники – Київ, Львів, Харків. Але вона також заїде і до Вінниці. Розповідала, що готує для нашого міста приємні сюрпризи,проте деталей не розголошує. Відомо, що після концерту, який триватиме півтори години, буде афтограф-сесія. Вінничани розкуповують квитки дуже швидко, ще не так багатозалишилося – закінчуються вже по 140 гривень, ще будуть по 150. Їх також не дуже багато, адже зала «Галереї ХХІ» може вмістити півтори сотні людей, – розповів Vежі організаторконцерту у Вінниці, керівник «S!VAK. Concert agency» Влад Сівак.

Хто хоче випробувати свою вдачу – може взяти участь у розіграші двох квитків на концерт DaKooka, який відбувається онлайн на сторінці концертної агенції. Результати розіграшу організатори повідомлять 20 квітня. А хто не хоче ризикувати, аби не пропустити камерний концерт в інтимній обстановці із чуттєвою співачкою – може придбати квитки онлайн за посиланням ТУТ, або в  касах: ТСК «Магігранд», ТЦ «Петроцентр» та Дому офіцерів.

Нагадаємо, востаннє DaKooka виступала у Вінниці торік у листопаді під час фестивалю Coda Fest.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору