× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Дайте доступ до гідранта!”: вінницькі рятувальники взяли участь у всеукраїнській акції. ФОТО, ВІДЕО

Вінницькі рятувальники ДСНС долучилися до всеукраїнської акції, мета якої – пояснити водіям небезпеку паркування на місцях, де розташовані пожежні гідранти. 

Для цього пожежні мусили наносити спеціальні попереджувальні написи на проблемні місця у Вінниці, аби закликати водії не блокувати своїми автівками люки, під якими розташовані пожежні гідранти. Зі слів рятувальників, така водійська недбалість може призвести до трагедії.

“Крім того, учасники рейдових заходів на практиці показали скільки витрачається часу на пошуки власника автомобіля, що заважає пожежним підключитися до гідранта, а також скільки часу займає пошук альтернативного вододжерела. Наголосили, що кожна втрачена хвилина, це — величезні збитки, а найголовніше — загроза життю та здоров’ю людей” – ідеться на сайті Вінницького ДСНС.

Як повідомляють журналісти телеканалу “Віта”, переважна більшість гідрантів у місті розташована на парковках, людки, під якими вони розташовані – пофарбовані у червоний колір. Однак багато водіїв не зважають на таке маркування і своїми машинами блокують пожежним доступ до води.

“У Вінниці – 800 гідрантів, понад 100 з них не працюють. Причина – пошкоджені кришки людів, а відтак – і поржавілі труби” – ідеться в сюжеті. Одна з найбільших проблем в тому, що в ПДР не існує покарання за паркування біля гідрантів: червоні люки можуть знаходитися і на легальних місцях для паркування.

Загалом, до участі у флешмобі “Не паркуйтеся на пожежних гідрантах!” долучилися цього дня усі територіальні підрозділи Служби, які занепокоєні байдужим ставленням деяких автовласників до власної безпеки зокрема.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору