Coders Guild запрошує вінницьких програмістів на “айтішний” нетворкінг

Наприкінці жовтня у Вінниці вже вшосте відбудеться Java Coders Guild – подія, орієнтована на програмістів, які користуються цією мовою програмування.

Шостий Java Coders Guild відбудеться 27 жовтня в приміщенні компанії Exadel. Спікерами виступлять місцеві програмісти, один з них, Андрій Яковенко, має одинадцять років досвіду в світі Java та Mobile Development.

– Тема, з якою Андрій виступить на мітапі: “Maven — це просто”, – йдеться в описі події. – Під час доповіді розповість про основні правила роботи з Maven: базова конфігурація проекту; керування залежностями; плагіни; відстеження якості коду; багатомодульні проекти.

Для того, аби приєднатись до зустрічі вінницьких програмістів, необхідно заповнити анкету. Вхід вільний, початок події о 15:00.  

Проект Coders Guild заснували у Вінниці ще весною 2015 року. Метою його існування є в першу чергу знайомство та спілкування вінницьких представників сфери ІТ, а також навчання. За три з половиною роки було організовано 16 різнопланових подій теми яких охоплювали різні мови програмування та обговорення актуальних для Вінниці проблем сфери інформаційних технологій.

– На початку нас було троє засновників. Двоє з нас були студентами і тільки один на той момент працював програмістом. Ми почали робити такі івенти для того, щоб самим краще влитись в сферу ІТ. Ми розуміли, що знайомство та спілкування з людьми, які на цьому краще знаються не менш важливі, ніж самостійна робота і якісь онлайн-курси, де в тебе є інформація, але немає фідбеку ніякого, –  розповідає один з організаторів Сергій Воловик.

В останню суботу вересня в рамках Coders Guild влаштовували подію, присвячену штучному інтелекту – АІ Coders Guild. Захід відбувався в приміщенні ІТ-компанії SteelKiwi і його відвідало близько 50 людей. В рамках типового для проекту формату виступали три спікери: Дмитро Кушнір з Українського Католицького Університету розповідав про автономну навігацію в приміщеннях, вінницький програміст Віталій Шевчук розповідав про створення аналітичних систем і сервісів та київський програміст Назар Шматко – про проект, в якому він працює (генерація обличчя заданої людини в заданій позі).  

– Ми позиціонуємо Coders Guild як спільноту, тому є люди, які постійно до нас на події приходять, ми їх добре знаємо і завжди їм раді. Нові люди зазвичай приходять на конкретну тему, яка їх цікавить. Наприклад, раніше ми нічого не організовували по штучному інтелекту, а коли зробили таку подію наприкінці вересня, прийшло багато нових людей, яких ми раніше не знали і ніколи з ними б не познайомились, якби не цей захід, – каже Сергій Воловик.    

Фото: Coders Guild

Ілюстративне зображення: BEST Vinnytsia

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору