× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Чиновники не можуть пояснити, чому немає урн на проспекті Космонавтів

Капітальний ремонт на проспекті Космонавтів триває. Втім, не все наразі ідеально – зокрема йдеться про чистоту окремих ділянок проспекту.

Розпочалися роботи тут ще восени 2016-го року. Спочатку капітальний ремонт планували завершити до кінця року, однак через певні затримки кінцеву дату перенесли на весну. Зрештою, тепер завершити реконструкцію площі обіцяють вже до червня.

На проспекті вже викладена бруківка, облаштовано ліхтарі та камери відеоспостереження, діє дитячий майданчик із батутом «в асфальті».

    

На пішохідному переході тиждень тому встановили «хлопчиків на скейтах» – для підвищення безпеки руху із розсташованою поруч школою. Щоправда, думка про них у вінничан – різниться.

Загалом територія – доглянута. Поруч також вже поповнилася новими «планетами» «Сонячна система» біля “сухого” фонтану.

 

Проте ділянка проспекту від площі Могилка до вулиці Порика наразі умовно «поділена» на дві частини. Проміжок проспекту ближче до площі Могилка – чистий, доглянутий та зі смітниками біля кожної лавочки. Ближче до Порика поруч із лавочками немає жодного смітника. Тут у траві – недопалки та папірці.

Ми звернулись до Департаменту капітального будівництва, який опікується облаштуванням проспекту, із питаннями: чому досі немає смітників і коли вони з’являться. Втім, як пояснили у міській раді у п’ятницю був «суботник», відтак відповідальної особи, яка могла б прояснити ситуацію, на місці не було протягом усього дня.

У понеділок із відповідальним за цю ділянку Василем Стасюком, який є начальником Департаменту, нам також не вдалося поспілкуватися. Замість нього спробував прояснити ситуацію Віктор Довгий, заступник начальника відділу технагляду та виробництва при Департаменті.

  • Розумієте, все робиться чергами. Всі урни будуть встановлені, наскільки мені відомо, протягом травня. Та й сам ремонт має вже завершитись у травні-червні.

Поки ж вінничани сподіваються на сумлінність один одного.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору