× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Чи з’явиться у Вінниці місце для любительських автоперегонів: відповідь на петицію

Вінничани подали петицію про створення спеціального місця для любительських автоперегонів. Міськрада у відповіді на звернення зазначила, що місце під перегони уже передбачено, проте поки що скористатися ним не можна. 

Нагадаємо, вінничанин Ігор Редько запропонував надати любителям автоперегонів та дрифтерам паркінг в зоні міста для зборів, спілкування і проведення любительських змагань для автомобілістів та мотоциклістів міста. Сьогодні, 7 травня, Вінницька міська рада відповіла на електронну петицію.

Як зазначено у відповіді, генеральним планом міста Вінниці вже визначена територія для проведення спортивних змагань (перегонів) в Північно-східній частині міста на Турбівському напрямку. Однак, поки що автолюбителі не зможуть використати цю територію для зборів та змагань через низку причин, які роз’яснюються в петиції.

По-перше, поки що немає детального плану на Північно-східну частину міста на Турбівському напрямку, який уточнює положення генерального плану міста.

А по-друге, як зазначається у відповіді,  ця територія  поки що відведена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і передана у приватну власність. Тому автолюбителі зможуть використовувати виділену територію для змагань не раніше, ніж з 1 січня 2020 року. Цього дня вступить в силу ст. 15 Перехідних положень Земельного кодексу і можна буде змінити цільове призначення території.

Також автолюбителям порадили звернутися  до “Федерації драгрейсінгу та дріфту” за допомогою у організації змагань. Як повідомляється у відповіді, на території Вінницької міської ОТГ функціонує громадська організація «Федерація драгрейсінгу та дріфту», яка на належному рівні проводить тренування та змагання з автоспорту.

Міська влада рекомендує автору петиції звернутися до вказаної організації для забезпечення місця проведення змагань з автоспорту з дотриманням всіх необхідних вимог і фахового контролю.

Ілюстративне фото nuerburgringdriftcup.com

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору