× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Чи озеленять у Вінниці залізничний вокзал: відповідь влади на петицію

Вінничани підписали петицію з проханням висадити більше дерев на Привокзальній площі та на проспекті Коцюбинського, аби “покращити враження гостей міста”. У міській раді відповіли, що це питання розглядають у межах проекту реконструкції проспекту Коцюбинського.

Нагадаємо, що Віктор Новіцький у своїй петиції зазначив, що у Вінниці на Привокзальній площі вирізані майже всі дерева, а по проспекту Коцюбинського, від залізничного вокзалу до площі Перемоги, від дерев залишились переважно пеньки та огороджені місця.

– Людей, які прибувають в місто через головні транспортні “ворота”, зустрічає не гарне європейське місто, а постапокаліптичні пейзажі. Є дослідження, які доводять залежність середньої температури в місті від кількості зелених насаджень. Чим менше зелені тим вища температура. З урахуванням потепління, яке незворотньо змінює клімат, в тому числі і в нашому регіоні, це питання з кожним роком буде поставати все гостріше, – йшлося у зверненні.

Відтак автор петиції “для покращення вражень гостей від міста та поліпшення комфорту його жителів”, пропонував висадити побільше дерев на площі Привокзальній, проспекті Коцюбинського та прилеглих до вокзалу вулицях.

Ця петиція набрала достатню кількість голосів, тож у міській раді дали на неї відповідь.

– Ваша петиція щодо озеленення ділянки проспекту Коцюбинського, від площі Привокзальної до вулиці Замостянська, а саме посадки дерев, опрацьована. Повідомляю, що виконавчими органами Вінницької міської ради наразі опрацьовується питання реконструкції проспекту Коцюбинського на вказаній ділянці, з урахуванням питання озеленення та посадки дерев, – йдеться у повідомленні.

Головне фото – VPOVVER.livejournal

Читайте також:

Вінничани називають проспект Коцюбинського “негативним” і намагаються там не ходити (опитування)

Урбаністи з Києва, Львова та Івано-Франківська вирішуватимуть, як змінити проспект Коцюбинського у Вінниці

Вінницька миля: на залізничному вокзалі відкрили виставку про майбутнє перетворення проспекту Коцюбинського. ФОТО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору