Чому зникають кондуктори з вінницьких тролейбусів?

Останнім часом вінничани могли побачити, що на деяких маршрутах тролейбусів відсутні кондуктори, а білети треба купувати у водія. Люди не поспішають йти працювати у тому числі через складність роботи, вважають у “Вінницькій транспортній компанії”.

Як пояснив Вежі заступник директора “Вінницької транспортної компанії” Микола Заверуха, ситуація зі зменшенням кількості кондукторів спостерігається вже рік-два. Частково це пов’язано із майбутнім впровадженням системи електронного квитка, а частково – зі складністю роботи.

 • Звичайна людина встає о 7-8-й годині, а кондуктор прокидається о 4-й ранку, аби о 5:30 вже вийти на маршрут, – розповідає Микола Заверуха. – І працюють вони до 24:00. Звичайно, у дві зміни.

На підприємстві існує динамічно 100-150 вакансій кондукторів. Заробітну плату пропонують в середньому 4 500 грн. Чи збираються її збільшувати, аби залучати більше людей? “Ми над цим працюємо”, каже пан Заверуха.

Через нестачу кондукторів на 8 міських маршрутах зараз працюють лише водії: вони і кермують, і розраховують пасажирів. Для цього з ними уклали окремі договори про матеріальну відповідальність. Маршрути обрали малорентабельні та найменш завантажені. На запитання, чи не впала доходність цих маршрутів, представник транспортної компанії відповів: “Поки нас все задовольняє”.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
 • Серж Волчег

  Вежа хватит врать…4500 ето если есть план по билетах. Реально они получают намного меньшееееее….

  • Tatyana Pankratyeva

   4500 – середня зп у І півріччі – за словами представника “Вінницької транспортної компанії” Миколи Заверухи

   • Серж Волчег

    там вон выше написали как получают кондукторы.

 • Ярослава Пономарева

  Там зарплата залежить від того чи виконала ти план по збору коштів .Як що ти до плана не додала хоча б 1 гр.то одержуєш мінімалку.Ось так .Є люди які працюють на совість а є такі що й ні .Вигідні маршути по блату.Все це нічого але відношення до людей начальства як до бидла.

  • Александр Марченко

   по тому что они и есть быдло самое настоящее

   • Серж Волчег

    какое начальство такие и работники)