× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Чому так?”: вінничан запрошують на п’ятиденні соціально-хореографічні дослідження

У Вінниці, з 19 по 23 серпня вінницький хореограф і танцівник Гліб Зельгін влаштує незвичні п’ятиденні хореографічні дослідження, на які запрошує як танцюристів, так і людей, що не пов’язують себе із хореографією.

Як йдеться у анонсі заходу, соціально-хореографічні дослідження триватимуть п’ять днів —  “Я”, “Він.Вона”, “Вони”, “Всі” і “Ми”. Усі дні будуть пов’язані між собою та матимуть певну логічну послідовність.

Гліб Зельгін, ініціатор хореографічних досліджень, розповів Veжі, що під час заходу він хотів би зібрати танцюристів та людей, не пов’язаних з хореографією, аби провести експеримент та побачити, як певні танцювальні техніки працюють у соціумі на не танцюристах.

— Це п’ятиденний курс на основі сучасної хореографії в базової формі, за допомогою якої можна розглянути певні соціальні моменти, — розповів Veжі Гліб Зельгін. — Є певні вправи для танцівників, які вимагають рішень та дій пов’язаних з відчуттям власної соціальності— взаємодія людей та відповідальність за партнера. На мою думку, це важливий аспект кожної людини будь-якої професії.

“Чому так?” Це універсальне питання, яке досить часто задаю собі сам. В контексті проекту ми будемо запитувати себе та шукати відповіді на питання “чому так?” в соціальному сенсі. Чому інші люди впливають на наш вибір і як ми можемо впливати на них? — пише хореограф у анонсі.

Гліб Зельгін каже, що після двадцяти років життя, тісно пов’язаних із хореографією, у нього з’явилося бажання поділитися своїми знаннями із широкою публікою:

— Я усвідомлюю, що необхідно вивести її (хореографію) з “мистецької тіні” та довести, що рух напряму залежить від морального і психологічного стану як у не знайомої з хореографією людини, так і професійного хореографа чи танцівника. На мене дуже вплинули отримані соціальні та хореографічні знання у школі сучасної хореографії в Кельні, Німеччина. Дослідження проводитиметься через діалоги та рух (який є природною основою життя та соціальних норм).

Автор експериментального курсу зазначає, що “проект має нетанцювальний характер”, тому на заході будуть раді як людям, що не пов’язують себе із хореографією, так і танцівникам та хореографам.

Том Йорк був би дуже радий потрапити на наш проект. Тобі, на відміну від нього, це зробити набагато легше, — інтригуюче запрошують на курс у анонсі

Хореографічне “дослідження-розслідування” триватиме п’ять днів з 19 по 23 серпня, розпочинаючись кожного дня о 19:00. Заняття відбудуться у молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15) під наставництвом Гліба Зельгіна. Участь у проекті безкоштовна, оплата благодійних внесків за бажанням. Кількість місць обмежена (вік учасників 16+), зареєструватись можна за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Творча династія Зельгіних-Земелько: від Вінниці до Китаю, між театром і танцем у пошуках свободи

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору