Чому не «летить» МІГ-15: постамент літака на площі Могилка встановлять наприкінці року

Оновлений постамент під літака МІГ-15 на площі Костянтина Могилка встановлять лише наприкінці року – виникли складнощі із виготовленням конструкції.

Про це сьогодні, 30 серпня, повідомив міський голова Сергій Моргунов під час презентації програми святкування Дня міста.

Літак досі “в польоті”: у Мережі з’явилася нова візуалізація майбутньої площі Могилка

За його словами, єдиним підприємством в Україні, яке може виготовити складну конструкцію постаменту, є вінницький завод “Аналог”.

  • Вони розпочали виготовляти відповідну проектно-кошторисну документацію. Це є певні технічні складнощі. Ми проводили перемовини щодо прискорення цього процесу. До кінця грудня 2017 року і постамент, і літак будуть встановлені. А коли потепліє – це вже з весни 2018 року – цей постамент буде обгорнутий у спеціальний пластик – для того, щоб максимально якісно завершити ці роботи, – сказав Сергій Моргунов.

  • Це проблема конструкції, вона дуже складна. На заводі відбуваються спеціальні технічні випробування, – додала заступниця міського голови Галина Якубович.

  • Це все ручна робота. Два тижні тому було виготовлено частину конструкції – її можна побачити на складі заводу уже. Це досить складний процес. Перголи (навіси, – VежА) вже всі виготовлені й вони також до кінця року будуть встановлені, – резюмував міський голова.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору