“Червона Рута” їде до Вінниці: великий відбірковий конкурс напередодні 30-ої річниці фестивалю. АНОНС

Цієї суботи, 24 березня у Вінницькій обласній філармонії ім. Леонтовича відбудеться відбірковий конкурс для вінницьких гуртів та виконавців для участі у фіналі фестивалю “Червона Рута”, який відбудеться наступного року в Чернівцях.

Як повідомив Vежі виконавчий директор фестивалю Мирослав Мельник, таких відборів протягом цього року по всій країні відбудеться 25: подібна масштабна підготовка передуватиме проведенню грандіозного фіналу на честь 30-ої річниці легендарного українського фестивалю “Червона Рута”.

За словами Мельника, на вінницькому відборі будуть присутні представники дирекції фестивалю, зокрема його виконавчий директор та фінансовий директор. На відборі у філармонії очікують близько 80 виконавців та гуртів з усієї Вінницької області.

Зокрема відбір відбуватиметься у наступних номінаціях:

  • Автентичний фолькльор
  • Акустична музика
  • Сучасна танцювальна
  • Популярна
  • Рок музика
  • Інша музика

Окрім того Мирослав Мельник повідомив наше видання, що особливу увагу приділятимуть виконавцям бардівської пісні.

 – Треба розуміти, що фестиваль “Червона Рута” про те, якою взагалі має бути масова українська музика. Ми очікуємо, що на цьому фестивалі будуть справді серйозні речі та складні тексти, можливо непопулярні та не зручні для ЗМІ, але важливі для суспільства, – сказав виконавчий директор фестивалю.

У дирекції фестивалю зазначають, що на фінальному концерті “Червоної Рути” у Чернівцях очікується участь виконавців фестивалю всіх часів. Зокрема Мирослав Мельник анонсував приїзд на фест етно-гурту “Даха Браха”, “Dakh Daughters”, “Братів Гадюкіних”, “ВВ”, Олександра Пономарьова, Віктора Павліка та інших.

Відбірковий тур у Вінниці розпочнеться 24 березня об 11:00 у Вінницькій обласній філармонії ім. Леонтовича за адресою Хмельницьке шосе, 7

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору