Через Вінницю курсуватимуть швидкісні потяги із «тактовим рухом»

Через Вінницю можуть запустити ще більше швидкісних потягів з огляду на високу мобільність населення міста. 

Про це повідомляє ЦТС із посиланням на директора з пасажирських перевезень і сервісу УЗ Ігоря Романківа.

Як припускає Романків, даний напрямок може стати першим, де впровадять курсування поїздів через рівну кількість годин – тактовий рух. Щоправда, коли все це буде доступно пасажирам – в «Укрзалізниці» не уточнюють.

  • Вінниця, Хмельницький та Тернопіль – сумарне населення більше 1 мільйона чоловік, більше того – населення цих міст відрізняється високою мобільністю, – прокоментував Ігор Романків вибір станцій компанією-перевізником. – Думаю, це перший напрямок, де ми впровадимо тактовий рух швидкісних поїздів. Але це буде після поповнення парку.

Окрім того, фахівець зазначає, що наразі пасажирам доступні 16 швидкісних потягів, проте «вже відчувається необхідність збільшити частоту повідомлення на діючих напрямах» – Харків, Дніпро та Львів.

  • Ми бачимо перспективи в розвитку сполучення із Луцьком та Рівним, а також – із Миколаєвом та Херсоном, – додає Ігор Романків. – Так само перспективними є Кременчук, Черкаси, Кропивницький. Однак проблеми Черкас, Миколаєва і Херсона на даний час – у відсутності електрифікації.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору