× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Через Вінницю курсуватиме новий потяг до Польщі

Укрзалізниця запроваджує курсування безпересадкових вагонів сполученням Дніпро — Перемишль. Вперше вони вирушать з Дніпра сьогодні, 19 квітня, о 18.00.

Як йдеться на офіційному сайті «Укрзалізниці», безпересадкові купейні вагони Дніпро — Перемишль курсуватимуть з Дніпра з 19 квітня у складі потягу № 86/85 Новоолексіївка – Львів, перепричеплення на станції Львів до потягу № 90/89 Львів — Перемишль.

Зворотно з Перемишля ці вагони курсуватимуть з 20 квітня 2019 року в складі потягу № 35/36 Перемишль—Одеса з перепричепленням у Львові до потягу № 70/69 Львів — Маріуполь.

Даний маршрут також пролягатиме через Вінницю. Відтак, до Вінниці потяг прибуватиме о 5.40 ранку, а у Перемишлі пасажири будуть о 17.40.

Вартість квитка залежить від курсу валюти в день його купівлі.Станом на сьогодні повна вартість проїзного документа 1814,32 грн, дитячий квиток у сполученні Дніпро — Перемишль коштує 1161,76 грн. Квитки на призначену дату можна придбати в залізничних касах. Квитки можна придбати в залізничних касах.

Розклад руху даного потягу тут.

Ілюстративне фото Liga.net

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору