Через лінощі працівники вінницького супермаркету забруднювали нечистотами Південний Буг. ФОТО

Зливали рідкі відходи та нечистоти у ливневу каналізацію, що веде до Південного Бугу, бо вочевидь – було просто лінь.

Вчора, 10 липня, під час здійснення контролю за станом благоустрою території міста – саме на цьому «Муніципальна поліція» упіймала працівників «Еко-маркету», що розташований у торговому центрі «Петроцентр».

 

Як зазначають поліціянти, було виявлено факт того, що співробітники «ЕКО-маркет» зливали рідкі відходи (нечистоти) у ливневу каналізацію по вул. І. Бевза.

– Нам про це повідомили вінничани і ми оперативно виїхали, щоб це перевірити, – каже Василь Гайовик, очільник КП «Муніципальна поліція». – Й справді побачили, як працівниця магазину зливала нечистоти з кухні до ливневої каналізації, звідки вони відповідно впадають в річку Південний Буг й відтак – забруднюють водойму. А потім ми дивуємося, чому хворіємо. Ось один із факторів, який шкодить навколишньому середовищу та загрожує здоров’ю вінничан.

 

В результаті, на директора «ЕКО-маркет» складено протокол про адміністративне правопорушення. За такі дії, згідно статті 152 КУпАП – передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на посадових осіб в розмірі до 1 700 гривень.

– За кордоном за таке правопорушення штрафи передбачені у десятки разів вищі, оскільки там відповідальною є не фізична особа, як у нас, а юридична. Втім, навіть не це страшно, а те, що у працівників була можливість зливати ці відходи без шкоди навколишньому середовищу, проте їм було зручніше виливати усе просто на вулицю. – говорить Василь Олександрович. – Небайдужі вінничани це помітили й повідомили нам, а працівники магазину пообіцяли більше так не робити. Сподіваємося, що справді так буде, але ситуацію будемо моніторити.

Фото зі сторінки «Муніципальної поліції» у Фейсбук

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору