Через аварію на Ладижинській ТЕС відбулося руйнування енергоблоку. ФОТО

Три дні тому на Ладижинській ТЕС трапилась аварія -руйнування електрофільтрів з обрушенням золи і руйнування обладнання на енергоблоці №5. Прес-служба електростанції запевняють, що загрози довкіллю немає. 

У суботу, 6 січня, о четвертій ранку після зупинки блоку №5 Ладижинської ТЕС сталася технологічна відмова роботи обладнання з частковим порушенням щільності електрофільтрів енергоблоку №5.

Унаслідок аварії постраждалих не було і шкоди навколишньому середовищу не завдано – так запевняють на самій ТЕС. Наразі тривають роботи з відновлення робочого стану обладнання. Також створено спеціальну комісію, яка має розслідувати причини аварії  на ТЕС.

Lada.FM опублікували фото з соціальної мережі Facebook, на яких зображено руйнування в енергоблоці.

Зазначимо, що в листопаді Ладижинська ТЕС відмовила екологам у проведенні перевірки. 

Додамо, що Ладижинську ТЕС  будували у 1970-72 роках і з того часу було реконструйовано лише два із шести електрофільтрів (у 2009 та 2011 роках).

VІ Всеукраїнський з’їзд екологів у Вінниці 21 вересня 2017 року

Минулого року з обласного бюджету було виділено 20 мільйонів, щоб допомогти підприємству капітально модернізувати електрофільтри. Загальна вартість оновлення електрофільтрів становить 120 мільйонів гривень. Нагадаємо, що Ладижинська ТЕС належить компанії ДТЕК, власником якої є олігарх Рінат Ахметов.

До речі, Ладижинська ТЕС на 14-му місці з сотні українських підприємств-забруднювачів повітря.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору