× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Чекаємо вас вдома живими”: вінничани привітали військових на фронті з Днем Незалежності. ВІДЕО

Поки вся країна святкує 27-му річницю Незалежності, в містах і селах панує атмосфера безтурботності та мир, на фронті наші військові ціною власних життів оберігають чисте небо над головами десятків мільйонів українців.

У ці дні країна-терорист традиційно намагається якомога болючіше вдарити по українській армії: лише в останні дні та години на передовій загинуло кілька наших військових, в тому числі й вінничанин. У цей святковий день з присмаком війни, героїзму та самопожертви, VежА вирішила попросити вінничан передати вітання нашим військовим на фронт.

Що бажають військовим на фронті 12 вінничан і ціла футбольна команда з Тернополя – читайте і дивіться у нашому спецматеріалі.

Іван

 – Бажаю нашим військовим, щастя, здоров’я, хороших успіхів. Ми завжди стараємся їм допомогти і добрим словом і так як ми відправляємо гуманітарку, щоб вони від нас її отримували. Тому що Україна – це наше спільне, всіх людей, котрі живуть в одній сім’ї. Я дякую за все їм і бажаю їм всього найкращого і щоб вони вернулися додому в свою сім’ю і далі продовжили своє життя.

Валентина

 – Наші любі герої, ми вас вітаємо з Днем народження нашої рідної країни, вона є завдяки вам. Ми кожного дня думаємо про вас, молимося за вас, бажаємо, щоб ви були тут поруч із нами. Любимо, обіймаємо, будьте щасливі, здорові і знайте, що ви в серці кожного з нас!

Аріана

 – Ми хочемо, щоб ви поскоріше добралися додому живими!

Даринка

 – Дорогі захисники, ми чекаємо вас вдома!

 

Родіон

 – Сьогодні День Незалежності завдяки вам, ви нам робите цю незалежність, захищаючи нас від нашого ворога москаля. Дякуємо вам, що ви там стоїте і обороняєте нас. Слава Україні! Перемога за нами!

Богдана

 – Я вітаю вас всіх з Днем Незалежності. Хочу перш за все побажати завжди мирного неба над головою, щоб не доводилося класти тіло і душу за постійні  сварки і постійну війну. Щоб цієї війни не було і в нас завжди був мир і спокій на душі.

Дмитро

 – Вітаю з цим чудовим святом Днем Незалежності України. Це свято, яке об’єднує нас, нагадує для чого в нас всі ці військові дії проходять, для чого ми в нашій Україні залишаємося і любимо її. Тому бажаю всім військовим натхнення, бажання та прагнення до… важко говорити, коли така ситуація в Україні. Хочеться побажати, щоб ви залишалися людьми і знаходили в собі сили і терпіння для того, щоб бути собою, бути мужніми і захищати нашу Україну.

Євген

 – Хлопці, з Днем Незалежності вас! Я хочу від щирого серця привітати вас з цим днем, саме завдяки вам ми є незалежні. Насправді тільки завдяки вам, героям. Дякую, що ви є, ми вами пишаємося!

Олег

 – Хочу привітати від себе і від всіх ветеранів АТО зі святом Незалежності. Побажати їм, їхнім сім’ям, рідним, близьким щастя, здоров’я, натхнення і найголовніше скоріше мирного неба всім нам. Хай щастить, тримайтеся хлопці. Ми підтягнемося, раптом що!

Юлія

 – Любі хлопці, ми вас любимо, ми вас чекаємо, ми у вас віримо. І взагалі, ви – наша надія! Тримайтеся, а ми будемо підтримувати вас. Ми вас любимо.

 

Вікторія

 – Здоров’я бажаємо і повернутися живими. Миру всім нам і процвітання Україні і слава героям нашим.

 

Олександр

 – 27 років –  це такий вік, якщо говорити про Україну, як про людину,  коли вона починає приймати певні життєві рішення і дуже багато людей у 27 років, молодше і старше, прийняли своє певне життєве рішення – пішли захищати Україну.  Сьогодні хочеться побажати всім їм миру, попри те, що вони стоять на передовій. Щоб у нас ця війна була останньою. Всім тим, хто на передовій, хочеться побажати здоров’я і повертатися живим до родин, які на них чекають. Слава Україні.

 

Футбольна команда з Тернополя

Привітала військовим і молодіжна команда з Тернополя. Хлопці дякували військовим, що вони захищають та охороняють нашу Україну від ворогів, і за те, що нам тут спокійно. На завершення всією командою, хором, вони сказали “Слава Україні”.

З Днем Незалежності, Вінниця! 

Фото Ольги Мірошниченко

У відео використані кадри відеоролику Haci Production

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору