× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Частину території Агрономічної сільради планують використати для розподілу земель серед пільговиків

У Вінниці розпочалася процедура оформлення земельних ділянок пільговими категоріями громадян, які обліковуються у Вінницькій міській раді. Нині такі особи можуть звертатися з клопотаннями та документами до Держгеокадастру. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, нині в реєстрі міськради – понад 10 тисяч громадян, в тому числі пільгових категорій, які мають право на отримання земельної ділянки. Серед них є також учасники АТО та ООС.

“В зв’язку з обмеженістю придатних територій для забезпечення таких осіб ділянками у законний спосіб міська рада розглядає і територію Вінниці, і прилеглу до міста територію.

На засіданні міської комісії по розподілу земельних ділянок було вирішено розглядати частину території Агрономічної сільської ради. Це землі сільськогосподарського призначення, які перебувають у державній власності, і розпорядником яких є Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області” – зазначено у повідомленні.

Нині комісією сформовано перелік осіб, які можуть звернутись до розпорядника земель із клопотанням та документами стосовно оформлення права власності на земельну ділянку для ведення садівництва.

“Такий список відображений в протоколі комісії по розподілу земельних ділянок між громадянами та затверджений рішенням виконавчого комітету №851 від 28.03 2019 року. Він базується на даті включення в список бажаючих на отримання земельної ділянки, всебічного вивчення питання та аналізу пакета документів комісією” – зазначає міська рада.

Першочергове право на отримання земельної ділянки мають, зокрема інваліди 1-ї і 2-ї групи, сім’ї загиблих в АТО (ОСС), що обліковуються у списках. Виконавчі органи міської ради супроводжують процес оформлення громадянами вільних земельних ділянок.

Щоб процес оформлення ділянок був організованим та зручним для вінничан, реєстрація людей відбувається згідно із затвердженим переліком у “Прозорому офісі”. До людей, які внесені у список комісією по розподілу земельних ділянок, телефонують працівники департаменту земельних ресурсів та запрошують до Центру надання адмінпослуг у відповідний день для подачі клопотань з метою подальшого оформлення документів на землю. Додаткову інформацію та консультації можна отримати за телефоном (0432) 53-12-07.

Головне фото – zerno-ua.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору