Частина Вінниці – без води, у решти будинків – сморід з-під крану. Водоканал намагається “перебити” запах

Протягом останніх вихідних вінничани, котрі користуються централізованим водопостачанням, відчули неприємний запах від водопровідної води. А сьогодні, у вівтором 6 червня, частина міста взагалі залишилося без водопостачання.

Як повідомили журналісту VежА в аварійно-диспетчерській службі «Віннницяоблводоканалу», відключення води виникли через проблеми зі світлом.

  • У нас зі світлом виникли проблеми, тому відключилися насоси. Зараз наші працівники вже займаються вирішення питання і сподіваємося, що за дві години подачу води буде відновлено.

– Вінничани протягом останніх днів почали скаржитися, що вода має неприємний запах. Вона взагалі безпечна?

  • Так, ми знаємо про цю проблему, воду очищаємо і знезаражуємо. Фахівці дерпрожспоживнагляду проводять забір проб води, аби в лабораторії дослідити її більш детально. Але ми не можемо повністю забрати запах, тільки трохи його перебити.

– З’явилася інформація, що у воду скидали нечистоти.

  • Ми не можемо це однозначно стверджувати, що саме туди скидали. «Не пойман – не вор», як то кажуть. В будь-якому випадку ми робимо все можливе, щоб подолати цю проблему.

Додамо, що про забруднення головної водної артерії Вінниці органічними сполуками говорила начальниця відділу водних ресурсів Вінницького міжрегіонального управління водного господарства Лариса Кошова. Як прокоментувала чиновниця кореспонденту УНН-Центр, лише за 2016 рік ситуація у річці Південний Буг в області погіршилась. Відсоток перевищень гранично-допустимих концентрацій збільшився у 1,3 рази.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору