× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Частина Вінниці без води через конфлікт постачальника електроенергії з облводоканалом

Через конфлікт, вінницькі міські електричні мережі відключили від електропостачання дві водонасосні станції: ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». А відтак поставили мешканців чотирьох мікрорайонів перед фактом припинення подачі води.

У Вінницькій міській раді заявили, що обурені ситуацією, яка склалась між КП «Вінницяоблводоканал» і ТОВ “Енера Вінниця”, яке нині є надавачем послуг з постачання електроенергії. Адже через це страждають пересічні  вінничани.

Деталей конфлікту не зазначається, та у повідомленні йдеться, що згідно з чинним законодавством у Вінницької міської ради відсутні правові механізми вирішення фінансових питань будь-яких підприємств обласного підпорядкування за рахунок міського бюджету. Разом з тим, міська рада готова спільно з обласною владою, КП «Вінницяоблводоканал», ПАТ “Вінницяобленерго” та ТОВ “Енера Вінниця” шукати механізм виходу із даної ситуації.

Водночас на сайті КП “Вінниця облводоканал” повідомили, що Вінницькі міські електричні мережі відключили від електропостачання ВНС ІІІ підйому “Старе місто” та ВНС ІІІ підйому “Вишенька” ще учора, 11 лютого, о 13:00.

Причиною називають те, що КП “Вінницяоблводоканал” не має змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року. А відтак наполегливо просять невідкладно всіх споживачів розрахуватися за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

У повідомленні йдеться, що наразі може спостерігатись пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків на Старому місті, в мікрорайонах “Вишенька” та “Поділля” може спостерігатись зниження тиску, а в Ленінському районі може спостерігатись пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків.

Текст заяви органів місцевого самоврядування щодо припинення подачі води в окремих мікрорайонах міста. 

Вінницька міська рада обурена ситуацією, що склалась між КП «Вінницяоблводоканал» і ТОВ “Енера Вінниця”, яке нині є надавачем послуг з постачання електроенергії.

Вінничани та комунальні підприємства міста, які вчасно сплачують за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, стали заручниками неспроможності цих надавачів послуг налагодити достойні партнерські взаємовідносини та якісно побудувати свою співпрацю.

В результаті конфлікту між ТОВ “Енера Вінниця” та підприємством обласного підпорядкування “Вінницяоблводоканал” страждають кінцеві споживачі – пересічні вінничани. Адже Вінницькі міські електричні мережі, які є структурним підрозділом ПАТ «Вінницяобленерго», відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Поставивши мешканців перед фактом припинення подачі води, що є неприпустимим!

Згідно з чинним законодавством у Вінницької міської ради відсутні правові механізми вирішення фінансових питань будь-яких підприємств обласного підпорядкування за рахунок міського бюджету. Оскільки КП «Вінницяоблводоканал» підпорядковується обласній раді – органи місцевого самоврядування міста Вінниці не мають повноважень втручатись у фінансову діяльність підприємства та відрегулювати його управлінську функцію для вирішення питань розрахунків із іншими структурами.

Разом з тим, міська рада готова спільно з обласною владою, КП «Вінницяоблводоканал», ПАТ “Вінницяобленерго” та ТОВ “Енера Вінниця” шукати механізм виходу із даної ситуації.

Фото – ternopoliany.te.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору