Бюджет Вінниці у 2018 році складе майже п’ять мільярдів

Міський бюджет Вінниці, проект якого оприлюднили сьогодні, 14 грудня під час засідання міськвиконкому, запланований на рівні 4 мільярдів 728 мільйонів гривень. Зростання надходжень до міської казни становитиме майже 9%.

Про це повідомила директор Департаменту фінансів Наталія Луценко, виступаючи під час засідання виконавчого комітету. Зокрема, видатки на освіту зростуть на 18% та становитимуть  1 мільярд 35 мільйонів гривень. Так, видатки на дошкільні заклади зростуть на 20%, а в школах наступного року планують створити додатково 48 нових класів. На будівництво та реконструкцію обєктів галузі у 2018 році планують витратити 44 мільйони гривень.

Майже 348 мільйонів гривень закладено на охорону здоров’я, з них на будівництво та реконструкцію обєктів галузі – 46,5 мільйонів. Із цієї суми левову частку витратять на добудову головного корпусу лікарні швидкої допомоги, що на вул. Київський – 35 мільйонів. Водночас на медицину буде витрачено 169 мільйонів з державного бюджету: ці кошти витратять на будівництво регіонального клінічно-діагностичного центру серцево-судинних патологій.

На сферу ЖКГ планують витратити 148,5 мілйьонів гривень, на транспортну інфраструктуру – 132 мільйони (це на 3% більше ніж минулого року).

Спеціальний фонд бюджету становитиме 1 мільярд 129 мільйонів гривень, а бюджет розвитку – 764 мільйони гривень. Міський бюджет на наступний рік планують ухвалити під час чергової сесії міської ради 22 грудня, тоді ж з річним звітом виступить і міський голова Сергій Моргунов.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору