× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Будинок офіцерів не скасує концерт “Время и стекло”: активісти обіцяють пікетувати захід

Вінницький Будинок офіцерів має намір підписати угоду на проведення концерту “Врємя и стекло” у попри те, що гурт регулярно виступає на території держави-агресора. Про це в коментарі Vежі повідомила начальниця вінницького Будинку офіцерів Олена Іванова, де має відбутися виступ гурту вже завтра, 13 березня. 

За словами пані Олени, наразі немає правових підстав, аби не укладати угоду з музикантами, які гастролюють в Росії. “Цей гурт за останні два роки кілька разів виступав у Вінниці, але раніше на це ніхто не звертав уваги. І лише зараз партія “Свобода”, мабуть, хоче на цьому пропіаритися, – сказала начальниця Будинку офіцерів, уточнивши, що це може бути пов’язане з виборчою кампанією, яка триває зараз.

Зазначимо, що інформація про те, що угоду з “Время и стекло” таки буде підписано, з’явилася на сторінці активіста-“свободівця” Андрія Гайдая. Раніше в мережі анонсувалося пікетування Будинку офіцерів у випадку, якщо концерт таки відбудеться. Окрім цього Гайдай виклав в мережу запис розмови активістів нібито з Оленою Івановою, яка серед іншого зазначає, що “всі артисти виступають в Росії, абсолютно всі. Хтось відкрито, хтось таємно. Це бізнес.”

У коментарі Vежі Олена Іванова не підтвердила факт такої розмови, однак зазначила, що на концерт продано вже понад тисяча квитків, і “завтра тисячі людей прийдуть на концерт теж демонструвати свою громадянську позицію, зокрема й учасники АТО з дітьми”. За словами пані Олени, “Свобода” “таким чином підбурює людей. Це просто непорядно”.

Нагадаємо, що про вимогу скасувати концерт гурту, який систематично виступає в Росії, стало відомо вчора, 11 березня.

У зв’язку з відмовою Будинку офіцерів, який підпорядковується Міністерству оборони, скасувати концерт, націоналісти планують пікетувати Будинок офіцерів 13 березня о 18:00.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору