× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Будівництво школи на Поділлі завершать за 111 мільйонів

За декілька років у мікрорайоні “Поділля” з’явиться довгоочікувана школа, де зможуть навчатися понад 1000 дітей. Наразі будівельні роботи майже завершені й у міській раді оголосили тендер на утеплення будівлі, оздоблення приміщень, будівництво котельні, підключення усіх необхідних систем для функціонування закладу. 

Відповідний тендер з’явився на сайті публічних закупівель у понеділок, 18 вересня. Замовником робіт є департамент капітального будівництва міської ради. На завершення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 району “Поділля” готові виділити 111 325 000 гривень.

Нагадаємо, що школу планують ввести в експлуатацію до 2020 року. Загальна площа споруди – 11 704 кв.м, заклад зможе навчати 1200 учнів.

Проект майбутньої школи розробили в архітектурній майстерні “Плясовиці”.

Якою буде нова школа на Поділлі. ПРОЕКТ

Згідно із тендерною документацією, “запроектована школа на 1200 учнів в 8 кварталі житлового району “Поділля” має виразну та просту форму в плані: три гілки з учнівськимии класами що з’єднані між собою допоміжними приміщеннями, які нагадують квадрат з внутрішнім простором.

Серед робіт, які передбачаються, також: облицьовування плиткою душових та цехів кухні, фарбування стін, облаштування підлоги, утеплення закладу, встановлення вікон та дверей, підключення електропостачання, водовідведення, телефонізація та радіофікація школи, влаштування місцевого радіомовлення та прийом телевізійного сигналу, необхідне влаштування пожежної сигналізації, передбачається робоче, аварійне та евакуаційне освітлення. Серед іншого проект передбачає опалення, вентиляцію та гаряче водопостачання. Джерело теплопостачання – запроектована  котельня.

Для електропостачання загальноосвітньої школи I-III ступенів в житловому кварталі №8 району “Поділля” проектом передбачено встановлення комплектної трансформаторної підстанції.

У документації детально розписано: що саме і де необхідно встановити (наприклад, у яких кабінетах будуть телефони), яким чином підключати трубопроводи, як відбуватиметься відведення дощової і талої води з території школи, які матеріали слід використовувати тощо.

Крім того, підрядник має гарантувати можливість експлуатації об’єкта відповідно до договору протягом  10  років після прийняття  об’єкта замовником.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 5 жовтня після чого оголосять відкритий аукціон.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору