Будівлю вінницького РАЦСу поки не ремонтуватимуть через брак коштів

У відповідь на пропозицію відремонтувати будівлю РАЦСу в міській раді відповіли, що у Вінниці є чимало об’єктів, які потребують ремонту та капіталовкладень.

Минулого місяця на сайті Єдиної системи місцевих петицій було зареєстровано пропозицію відреставрувати приміщення міського РАЦСу, розташованого на вулиці Замостянській.  

– Зараз у нашому місті йде реконструкція вул. Замостянська – як Ви думаєте, як буде виглядати одна із не менш важливих установ нашого міста – РАЦС? Отож … дуже “ефектно” сіра пліснява… вигорівша фарба – і це будівля з якої починається кожна молода сім’я вінничан, – стверджувала авторка петиції.

У відповідь на петицію в міській раді визнали, що будівля дійсно потребує ремонту.

Разом з тим, у м. Вінниці є чимало об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують реконструкції та капітального ремонту і вимагають значних капіталовкладень. Виконавчі органи Вінницької міської ради систематично аналізують стан інфраструктури в усіх сферах життєдіяльності міста з метою їх збалансованого розвитку, – йдеться у відповіді.

Також там стверджується, що в разі наявності необхідних коштів у міському бюджеті, буде розглянута можливість ремонту будівлі РАЦСу та оновлення його фасаду.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору