× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Будівельники, артисти та криміналісти: для маленьких вінничан влаштують “Місто професій”

Пожежник, ветеринар, перукар та навіть агроном – спробувати себе у таких ролях та багатьох інших зможуть вінницькі дітлахи. Наприкінці вересня у Вінниці знову запрацює “Місто професій”, аби показати дітям особливості роботи у різних сферах та допомогти вже змалечку обирати майбутній фах.

“Місто професій” – це міжнародний проект, який вже п’ятий рік реалізовується в Україні. Його мета в тому, щоб допомогти кожній дитині реалізувати свій потенціал.

У Вінниці 22 вересня розгорнуть імпровізоване “Місто професій”, де фахівці різних галузей познайомлять дітей з різними спеціальностями: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо. Кожен з дітлахів зможе не лише подивитись, як працюють дорослі, а й спробувати власні сили в опановуванні тієї чи іншої професії.

Зазначимо, що раніше захід був анонсований на 18 серпня, однак згодом організатори перенесли дату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Послухати собаче серце та зняти відбитки пальців: як юні вінничани «працювали» у «Місто професій». ФОТОРЕПОРТАЖ

До речі, при вході на територію кожна дитина отримує спеціальний “паспорт” з яким буде “влаштовуватись на роботу”. Участь у заході безкоштовна, а організатори жартують, що “вхід дорослим дозволено лише у супроводі дітей”.

“Місто професій” діятиме з 12 до 15 години на Європейській площі. До речі, минулого року у часть у вінницькому “Місті професій” взяли понад 6000 дітлахів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору