Буде й на вашій вулиці світло: на Сабарові і Старому місті встановили нові ліхтарі

На все більшій кількості вінницьких вулиць вночі стає світло, ніби вдень: міська влада продовжує оновлювати мережу ліхтарів у різних районах міста. Наразі у Вінниці встановлено понад 24 тисячі світлоточок.

На цей рік заплановано розшири мережу освітлення та встановити більше економних світлодіодних світильників на вулицях. Про це на своїй сторінці у Facebook розповідає міський голова Сергій Моргунов.

Вінницькі світлодіоди зекономили бюджету 100 тисяч

Комунальники вже завершили роботи біля восьми прибудинкових територій на Замості та Слов’янці, де освітлення було взагалі відсутнє.  Таким чином нові ліхтарі з’явилися біля будинків по вулиці Писарєва, 4, 6, 8; Василенка, 14; Стрілецькій, 25, 27, 29 та Академіка Янгеля, 43.

У приватному секторі теж встановили нову мережу освітлення: по провулку Генерала Безручка на Старому місті та 4-го, 5-го проїздів Черняховського і на ділянці по вулиці Карбишева у Сабарові. Також вже встановлені ліхтарі на дамбі в районі вулиці Гліба Успенського, на території школи №34 та міської станції швидкої медичної допомоги.

На завершальному етапі наразі роботи з освітлення по вулиці Айвазовського на Замості. Найближчим часом нові ліхатрі з’являться по непарній стороні вулиці Юності від Хмельницького шосе до Порика. Також до кінця року планують освітити ще чотири вулиці Сабарова: 6-ий проїзд Черняховського та 1-3 проїзди Карбишева.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору